هدر موبایل
1398/02/30 16:53:35
سرویس اقتصادی
مفتح با تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه:

تصمیم گیری برای تفحص از دیوان محاسبات به آینده موکول شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در نشست بعدی کمیسیون خبر داد.
تصمیم گیری برای تفحص از دیوان محاسبات به آینده موکول شد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در نشست بعدی کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107496110861.jpg تصمیم,گیری,برای,تفحص,از,دیوان,محاسبات,به,آینده,موکول,شد Icana

محمد مهدی مفتح عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون گفت: نشست کمیسیون با حضور رئیس دیوان محاسبات کل کشور برای بررسی گزارش تفریغ بودجه و تقاضای تحقیق و تفحص از این نهاد برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: گزارش تفریغ سال 96 در صحن علنی قرائت شده بود، با این حال رئیس دیوان محاسبات جزییاتی ازاین گزارش ارائه کرد و از سوی نمایندگان سوالات و ابهامات مطرح شد.

گراف بودجه

 

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: مقرر شد کمیته ای در ذیل کمیسیون برنامه و بودجه تشکیل شود تا موارد مطرح شده در گزارش تفریغ بودجه سال 96 را به صورت دستگاهی مورد بررسی قرار دهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات کل کشور، بیان داشت: حاجی دلیگانی به نمایندگی از متقاضیان تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات عدله و نکاتی را مطرح کرد، از این رو مقرر شد جمع بندی  و رای گیری در باره این تقاضا به نشست بعدی موکول شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet