هدر موبایل
1398/02/30 17:50:29
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد:

مهلت دو هفته‌ای سه نماینده به وزیر علوم برای پاسخ به سئوالات

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به سئوال سه نماینده از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مهلت دو هفته‌ای هر سه نماینده برای جمع بندی پاسخ‌های وزیر علوم در ارتباط با سئوالات مطروحه خبر داد.
مهلت دو هفته‌ای سه نماینده به وزیر علوم برای پاسخ به سئوالات سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به سئوال سه نماینده از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مهلت دو هفته‌ای هر سه نماینده برای جمع بندی پاسخ‌های وزیر علوم در ارتباط با سئوالات مطروحه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg مهلت,دو,هفته‌ای,سه,نماینده,به,وزیر,علوم,برای,پاسخ,به,سئوالات Icana

سیدحمایت میرزاده  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(دوشنبه ۳۰ اردیبهشت) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: دستور نخست نشست امروز سئوال تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود که برخی از نمایندگان در کمیسیون حاضر نشده و سئوال خود را مطرح نکردند. 

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس ادامه داد: رضا انصاری  نماینده داراب و زرین دشت، زهرا سعیدی مبارکه  نماینده مردم مبارکه و اسد الله قره خانی آلوستانی  نماینده مردم علی آباد کتول سه نماینده سئوال کننده بودند که پس از توضیحات وزیر به سئوالات این نمایندگان مقرر شد نمایندگان سئوال کننده با معاونان وزیر نشستی داشته باشند و پس از دو هفته، جمع بندی خود را نسبت به قانع شدن یا نشدن از پاسخ‌های وزارت علوم اعلام کنند.

وی یادآور شد: دستور کار بعدی کمیسیون دعوت از رئیس صندوق رفاه دانشجویان جهت ارائه برنامه‌ها و گزارش عملکرد در این خصوص بود که گزارشی از نحوه فعالیت این صندوق و برنامه‌های آتی در سال پیش رو ارائه داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: در ادامه نیز نشست کمیته فنی و حرفه ای و مهارتی با حضور مسئولان مربوطه در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد که در این زمینه مقام معظم رهبری همواره تأکید دارند رشته‌های مهارتی باید از مدارس آغاز شود و مسئولان مربوط  برنامه‌های خود را در این زمینه به کمیته ارائه و درخواست‌های خود را نیز مطرح کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet