هدر موبایل
1398/03/01 11:59:20
سرویس سیاسی
ارزیابی رضایی از سیاست‌های اخیر آمریکا؛

ژست‌های سیاسی و اعمال فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ژست های سیاسی و نظامی آمریکایی ها برای اعمال فشار حداکثری به کشورمان و فراهم کردن زمینه مذاکرات با شکست مواجه شده است.
ژست‌های سیاسی و اعمال فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ژست های سیاسی و نظامی آمریکایی ها برای اعمال فشار حداکثری به کشورمان و فراهم کردن زمینه مذاکرات با شکست مواجه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg ژست‌های,سیاسی,و,اعمال,فشار,حداکثری,علیه,ایران,شکست,خورده,است Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه آمریکایی ها طی یکسال گذشته تلاش کردند با اعمال فشار حداکثری ایران را پای میز مذاکره بیاورند، گفت: این مهم در حالیست که این سیاستشان با شکست جدی روبرو شد و تحریم های اقتصادی آنها نیز با عدم همراهی کشورهای منطقه به نتیجه مطلوبشان نرسید.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکسال از خروج ترامپ از برجام می گذرد و این امر در حالیست که اروپایی ها با وی برای کنار گذاشتن این توافقنامه همراه نشدند، اظهار کرد: بر این اساس دولتمردان کاخ سفید راه فراری ندارند زیرا باید به افکار عمومی دنیا پاسخ دهند چرا توافقنامه ای را ترک کردند که جامعه بین الملل بر آن صحه می گذارد.

ترامپ پمپئو

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها می دانند وقوع تنش در منطقه اصلا به نفعشان نیست لذا تلاش می کنند اقدام به گرفتن ژست های سیاسی و نظامی می کنند، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که نیروهای نظامی خود را به منطقه می آورند تا فشار سیاسی را همراه با فشار اقتصادی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد که طی چند مدت گذشته مقامات آمریکایی سفرهای دیپلماتیک متعددی به کشورهای منطقه و حتی اروپا داشته اند تا از این طریق بتوانند زمینه انجام مذاکرات را فراهم کنند. البته مذاکره با آنها سم محسوب می شود زیرا قابل اعتماد نیستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد اعمال سیاست فشار مضاعف و حداکثری علیه ایران با شکست مواجه شده و بی نتیجه مانده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet