هدر موبایل
1398/02/31 13:21:48
سرویس سیاسی
دهقانی فیروز آبادی:

عربستان با اتهام زنی به ایران قصد انحراف افکار عمومی از جنایات خود را دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:عربستان با اتهام زنی به ایران و طرح ادعا های بی اساس می خواهد توجهات جامعه جهانی را از جنایات خود منحرف کند.
عربستان با اتهام زنی به ایران قصد انحراف افکار عمومی از جنایات خود را دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:عربستان با اتهام زنی به ایران و طرح ادعا های بی اساس می خواهد توجهات جامعه جهانی را از جنایات خود منحرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/121908.jpg عربستان,با,اتهام,زنی,به,ایران,قصد,,انحراف,افکار,عمومی,از,جنایات,خود,را,دارد Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،تصریح کرد: این عربستان است که روزانه مردم یمن را بمب باران می کند،کودکان را درمدرسه و خانواده ها را در مراسم عروسی به عزا می نشاند ودر ترکیه انسان اتباع خود را تکه تکه می کند و در مقابل چشمان جامعه جهانی شیعیان و کودکان را گردن می زند.

وی افزود چنین کشوری هر روز به ایرانی حمله می کند و جنگ لفظی راه می اندازد که همواره با عقلانیت و تصمیمات اصولی گرفته و هیچ گاه از مسیر ایجاد صلح و امنیت در منطقه و حفظ حقوق مظلومان منحرف نشده است،ایا این عربستان بود که برای مقابله با تکفیری ها و تروریست ها در منطقه صدها شهید تقدیم کرد یا ایران؟پاسخ روشن است عربستان مهد داعش بود و روزنامه نگار عربستانی به روش داعشی در خاک دیپلماتیک عربستان کشته شد و همه فهمیدند تفکر داعش از کجا الگو برداری شده.

نماینده تفت تاکید کرد: این ها وابستگی کامل به آمریکا دارند و از خودشان هیچ اختیاری ندارند و هر روز یک ادعا جدید را مطرح می کنند تا اربابان آمریکایی از گاو شیرده خود راضی باشند.

 وی خاطر نشان کرد: عربستان در همه مسائل منطقه راه اشتباه رفته و داعش و القائده را تربیت کرده اند که همه دنیارا به چالش کشیده است.و اگر این مسیر اشتباه را اصلاح نکند منطقه همه منطقه آسیب خواهد دید.

عادل الجبیر وزیر مشاور سعودی در امور خارجه سعودی  دوشنبه در مصاحبه‌ای با جمعی از خبرنگاران  و در اظهاراتی خصمانه  مدعی شد ایران امنیت منطقه را به خطر انداخته و اقدامات تروریستی در جهان عرب انجام داده و خطاب به مقامات ایرانی گفته: امیدوارم که ایران به حکمت و عقلانیت روی آورد تا مانع وقوع جنگ در منطقه شود./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet