هدر موبایل
1398/02/31 16:40:38
سرویس صحن
زرآبادی در تذکر شفاهی:

سوالات نمایندگان از وزرا در موعد قانونی رسیدگی شود

نماینده مردم قزوین، آبیک و  البرز در مجلس گفت: سوالاتی توسط هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شده اما در برخی از موارد پس از گذشت یک سال در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار نگرفته‌اند.
سوالات نمایندگان از وزرا در موعد قانونی رسیدگی شود نماینده مردم قزوین، آبیک و  البرز در مجلس گفت: سوالاتی توسط هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شده اما در برخی از موارد پس از گذشت یک سال در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار نگرفته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101231378662.jpg سوالات,نمایندگان,از,وزرا,در,موعد,قانونی,رسیدگی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،سیده حمیده زرآبادی در نشست علنی عصر امروز (سه‌شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی خود با استناد به ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون‌ها بر اساس ماده 207 آیین‌نامه داخلی موظف هستند ظرف مدت 15 روز پس از وصول سوال با حضور وزیر و نماینده سوال کننده در کمیسیون بررسی‌های لازم را انجام دهند.
نماینده مردم قزوین، آبیک و  البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوالاتی توسط هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شده اما در برخی از موارد پس از گذشت یک سال در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار نگرفته‌اند.

علی مطهری در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون‌ها باید ظرف مدت 15 روز تشکیل جلسه دهند و سوال را مورد بررسی قرار دهند، شاید به دلیل تراکم کارها این اتفاق صورت نمی‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet