هدر موبایل
1398/02/31 17:10:55
سرویس صحن
حاجی در تذکر شفاهی:

سازمان بازرسی نباید در امورات اجرایی دخالت کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در تذکری از دخالت سازمان بازرسی در امورات اجرایی دستگاه ها انتقاد کرد و گفت: این نوع دخالت ها موجب سلب شجاعت و رشادت از مدیران می شود.
سازمان بازرسی نباید در امورات اجرایی دخالت کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه در تذکری از دخالت سازمان بازرسی در امورات اجرایی دستگاه ها انتقاد کرد و گفت: این نوع دخالت ها موجب سلب شجاعت و رشادت از مدیران می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101467359445.jpg سازمان,بازرسی,نباید,در,امورات,اجرایی,دخالت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری به رئیس بانک مرکزی، در خصوص صندوق های قرض الحسنه تک شعبه ای، گفت: تکلیف این قرض الحسنه ها باید مشخص شود، ادامه روال موجب اخذ تصمیمات خاص در مجلس می شود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: چرا در پذیرش خواسته های به حق مردم دولت آباد و دستجردی برخوار در احداث قطار سریع السیر اصفهان- تهران توجه نمی شود، این خط ریلی از وسط شهر قرار است رد شود اما مردم اصرار دارند که شهرشان نباید دو تکه شود.

حاجی دلیگانی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی، ادامه داد: پل غیر همسطح محله گلدیس شاهین شهر با جاده شهرک بزرگ و همچنین پل غیر سطح روبروی پالایشگاه باید سریعا ساخته شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تذکری به سازمان بازرسی کشور، گفت: سازمان بازرسی نباید در امورات مدیریتی دخالت کند چرا که این نوع دخالت ها شجاعت و رشادت را از مدیران سلب می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet