هدر موبایل
1398/02/31 17:28:19
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

رسیدگی به معیشت مردم در دستورکار دولت قرار گیرد

نماینده مردم زابل در مجلس بر لزوم رسیدگی به معیشت مردم توسط دولت تاکید کرد.
رسیدگی به معیشت مردم در دستورکار دولت قرار گیرد نماینده مردم زابل در مجلس بر لزوم رسیدگی به معیشت مردم توسط دولت تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106776676814.jpg رسیدگی,به,معیشت,مردم,در,دستورکار,دولت,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده  در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر خود گفت: معیشت مردم به شدت دچار اشکال شده و قرار بود یک جلسه غیرعلنی با مسئولین در این رابطه داشته باشیم و چندین بار رؤسا قول دادند که این کار انجام می شود اما غفلت صورت گرفت.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مطرح شد که 14 میلیارد دلار برای ارزاق و معیشت مردم در نظر گرفته شود، این 14 میلیارد دلار سرانجامش به کجا رسید لذا در این خصوص مورد اعتراض مردم قرار گرفته ایم.

وی افزود: اثبات شده که هر کجا ما به جلو حرکت کرده ایم دشمن قسم خورده عقب نشینی کرده است و برعکس آن نیز وجود دارد، آمریکا جنگ اقتصادی و جنگ روانی را شروع کرده و از برجام خارج شده است، چرا دولت در این خصوص موضع گیری نمی کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما نباید مردم را ناامید کنیم چرا که در ابعاد مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ظرفیت دارد و باید از این ظرفیت در جهت منافع کشور استفاده کرد.

علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: در خصوص برجام دولت حالت تهاجمی اتخاذ کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet