هدر موبایل
1398/02/31 17:38:06
سرویس صحن
اکبری در تذکر شفاهی:

ضرورت تجدیدنظر در برخورد بانک‌ها با تولیدکنندگان جهت رونق تولید

نماینده مردم شیراز در مجلس از وزیر اقتصاد خواست تا در مورد برخورد بانک‌ها با تولیدکنندگان تجدیدنظر کند تا تولید رونق یابد.
ضرورت تجدیدنظر در برخورد بانک‌ها با تولیدکنندگان جهت رونق تولید نماینده مردم شیراز در مجلس از وزیر اقتصاد خواست تا در مورد برخورد بانک‌ها با تولیدکنندگان تجدیدنظر کند تا تولید رونق یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811102383637018.jpg ضرورت,تجدیدنظر,در,برخورد,بانک‌ها,با,تولیدکنندگان,جهت,رونق,تولید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اکبری در نشست علنی عصر امروز (سه‌شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت گفت: در مورد حقوق بازنشستگان جفا شده زیرا به طور سلیقه‌ای در مورد این گروه از افراد تصمیم‌گیری شده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رسانه‌های عمومی افزود: جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به امید و همگرایی نیاز دارد. تلاش برای ناکارآمد نشان دادن دولت و مجلس راهبرد اتاق‌های فکر مخربی شده که منافع ملی را نادیده می‌گیرد و به هر قیمتی می‌خواهد امید را از جامعه بگیرد. صدا و سیما نیز باید در رفتارهای خود بازبینی کند و در مسیر جامعه قدم بردارد.

وی در تذکر دیگر به دولت افزود: منابع دولت محدود است لذا عقل و منطق ایجاب می‌کند در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود از این رو حذف همایش‌های گوناگون، کاهش مأموریت‌های خارج از کشور و اولویت‌بندی در اجرای پروژه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

اکبری در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: رویدادهای اخیر در میادین فوتبال موجب جریحه‌دار شدن احساسات جامعه و تکدر خانواده‌ها شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر بهداشت و درمان گفت: بیمارستان شیراز به دلیل توانمندی بالا همواره محل مراجعات بسیار مردم بوده است اما به دلیل فرسودگی ساختمان، کمبود تجهیزات و عدم توانایی تأمین منابع برای تهیه لوازم اولیه مردم در صف‌های طولانی نگه داشته شده‌اند که نیازمند رسیدگی فوری است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد گفت: امسال سال رونق تولید است لذا داشتن نقدینگی از مولفه‌های اولیه است، غالب تولیدکنندگان به دلیل سخت‌گیری‌های بانک‌ها زمینگیر شده‌اند از این رو تجدیدنظر در رفتار بانک‌ها برای رونق تولید ضروری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet