هدر موبایل
1398/02/31 17:41:01
سرویس صحن
گودرزی در تذکر شفاهی:

13 میلیارد دلار ارز دولتی 97 به چه کسانی داده شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از وضعیت آشفته بازار در کشور از دولت خواست گزارش دهد ۱۳ میلیارد دلار ارز دولتی ۹۷ به چه کسانی داده شد.
13 میلیارد دلار ارز دولتی 97 به چه کسانی داده شد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از وضعیت آشفته بازار در کشور از دولت خواست گزارش دهد 13 میلیارد دلار ارز دولتی 97 به چه کسانی داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105791529952.jpg 13,میلیارد,دلار,ارز,دولتی,97,به,چه,کسانی,داده,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی  در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: دولت می گوید ما از رکود عبور کردیم، تورم را کنترل کردیم، دیوار تحریم ترک برداشته و برجام هم که انشا و امضا و اجرا شد، پس این چه وضعیت بازار است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در کشور دولت مستقر داریم ولی این چه وضعیت آشفته بازار در مسکن بازار و خودرو است، چرا با متخلف برخورد نمی شود.

وی ادامه داد: این چه سیاه بازاری است که درست شده که فردی پای میز کامپیوتر بنشیند و یک خودرو ثبت نام کند و بعد همان را با 18 تا 20 میلیون تومان اختلاف قیمت واگذار کند؛ اینکه می شود دلال بازی.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: 4 ماه برای اصلاح ساختار بودجه در کشور وقت گذاشته شده بود اما دو ماه آن گذشته است؛ چرا گزارش نمی دهند که 13 میلیارد دلار ارز دولتی سال 97 به چه کسانی داده شد و چه کالایی وارد شد.

گودرزی تاکید کرد: سرمایه کشور به تاراج رفته است لذا دستگاه قضا باید قاطعانه ورود کند و دولت نیز لیست متخلفان را به قوه قضائیه بدهد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet