هدر موبایل
1398/02/31 18:00:07
سرویس صحن
عابدی در تذکر شفاهی:

آقای رئیس جمهور هنوز خبری از تشکیل ستاد احیای زاینده رود نیست

نماینده مردم اصفهان در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی هنوز خبری از تشکیل ستاد احیای زاینده رود نیست و مردم استان‌های فلات مرکزی مشتاق شنیدن خبر آغاز به کار این ستاد هستند.
آقای رئیس جمهور هنوز خبری از تشکیل ستاد احیای زاینده رود نیست نماینده مردم اصفهان در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی هنوز خبری از تشکیل ستاد احیای زاینده رود نیست و مردم استان‌های فلات مرکزی مشتاق شنیدن خبر آغاز به کار این ستاد هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810104552307341.jpg آقای,رئیس,جمهور,هنوز,خبری,از,تشکیل,ستاد,احیای,زاینده,رود,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حیدرعلی عابدی در نشست علنی عصر امروز (سه‌شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه آقای رئیس جمهور هنوز خبری از تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود نیست، گفت: مردم استان‌های فلات مرکزی مشتاق شنیدن خبر شروع به کار این ستاد هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افزود: همان طور که قبل از تصدی وزارت از شرق استان اصفهان بازدید کردید، مشکلات درمانی مردم منطقه همچنان پابرجا است و هنوز از راه‌اندازی بیمارستان ورزنه خبری نشده است ضمن آن که احداث 10مرکز کلینیک تخصصی که دانشگاه علوم پزشکی برنامه آنها را داده بود بلاتکلیف مانده است.

وی همچنین ادامه داد: احداث مرکز درمان پیشگیری از بیماری سالک در ورزنه راه‌اندازی نشده است و به دلیل عدم جذب پرستار و کمک پرستار فشار کار بر روی پرستاران بسیار بالا رفته است که فرسودگی شغلی ایجاد می‌کند و از طرفی خانواده‌های بیماران باید متحمل مراقبت از بیماران خود شوند لذا با توجه به وعده‌هایی که داده شده هر چه سریعتر برای جذب پرستار اقدام شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: شاهد این بودیم که چه رفتاری با هواداران تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه‌ آزادی شد؛ همچنین در بازی بازگشت نیز سهمیه تماشاگران تیم فوتبال سپاهان اصفهان از 90 درصد به 50 درصد کاهش یافت که این کار قابل قبول و مطابق با عدالت نیست. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet