هدر موبایل
1398/02/31 18:11:49
سرویس صحن
تجری در تذکر شفاهی:

اعتبارات آب، برق و گاز پیمانکاران برای بازسازی مناطق زلزله زده سر پل ذهاب قیچی شده است

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و  گیلان غرب در مجلس از قیچی شدن اعتبارات زیربنایی مناطق زلزله زده در بخش‌های آب، برق و گاز علیرغم انعقاد قرارداد با پیمانکاران انتقاد کرد.
اعتبارات آب، برق و گاز پیمانکاران برای بازسازی مناطق زلزله زده سر پل ذهاب قیچی شده است نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و  گیلان غرب در مجلس از قیچی شدن اعتبارات زیربنایی مناطق زلزله زده در بخش‌های آب، برق و گاز علیرغم انعقاد قرارداد با پیمانکاران انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108873288724.jpg اعتبارات,آب،,برق,و,گاز,پیمانکاران,برای,بازسازی,مناطق,زلزله,زده,سر,پل,ذهاب,قیچی,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری در نشست علنی عصر امروز (سه‌شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و مسئولان دولتی گفت: متأسفانه پس از دو سال کش و قوس اعتبارات زیربنایی مناطق زلزله زده علیرغم انعقاد قرارداد با پیمانکاران در بخش‌های آب، برق و گاز قیچی شده است و خود به خود پیمانکاران را فراخوان کرده‌اند که این مسئله سبب نارضایتی شدید در میان سیل زدگان شده است.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و  گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمبود آهن و مواد ساختمانی یکی از مشکلات اساسی در مناطق زلزله زده است لذا امید است این مهم تحت شعاع حادثه سیل قرار نگیرد.

وی با تذکر به وزیر کشور افزود: در مرز سومار عراقی‌ها اجازه کار به کارگران ایرانی نمی‌دهند که این مسئله اوج ذلت است چرا که طرف عراقی با قلدرمآبی برای کارگر ایرانی تعیین تکلیف می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی بازگشایی مرز خسروی را تقاضای دیگر خود از وزیر کشور عنوان کرد و به رئیس جمهور و  وزیر دفاع در خصوص توجه به حقوق بسیجیان معسر تذکر داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ایجاد مشکل توسط مدیر پست بانک استان کرمانشاه برای برخی از واحدها و شهرک‌های صنعتی در سرپل ذهاب که در پی زلزله آسیب دیده‌اند، تذکر داد.

تجری همچنین در تذکر به وزیر نیرو مطرح کرد: طرح گرمسیری به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های عمرانی، انتقال آب‌های گرمسیری و مدیریت منابع آبی به صورت جامع اجرایی نشده است لذا امیدواریم زمین‌های جا مانده را تحت پوشش قرار دهید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet