هدر اصلی
1398/03/01 12:22:03
سرویس فرهنگی
سلطانی‌فر به خانه ملت خبر داد:

فرمول حق پخش مسابقات ورزشی در حال تدوین است

وزیر ورزش می‌گوید با مسئولان صداوسیما نشست‌هایی داشته‌اند و در حال رسیدن به یک فرمول مشخص برای حق پخش مسابقات ورزشی هستند.
فرمول حق پخش مسابقات ورزشی در حال تدوین است وزیر ورزش می‌گوید با مسئولان صداوسیما نشست‌هایی داشته‌اند و در حال رسیدن به یک فرمول مشخص برای حق پخش مسابقات ورزشی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104015083408.jpg فرمول,حق,پخش,مسابقات,ورزشی,در,حال,تدوین,است Icana

مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت لایحه حق پخش تلویزیونی برای مسابقات ورزشی که در برنامه ششم آمده است، گفت: وزارت ورزش طی این مدت هم در مجلس جلساتی با نمایندگان داشته و هم با مسئولان صداوسیما نشست‌هایی برگزار کرده و در حال رسیدن به یک فرمول مشخص هستیم که این امر اجرایی شود و هر زمان جمع‌بندی کامل شد، به سمع و نظر مردم می‌رسد.

وزیر ورزش و جوانان درباره زمان نهایی شدن این امر افزود: بستگی به همکاری صداوسیما دارد؛ اگر صداوسیما همکاری کند، این کار در مدت زمان کوتاهی می‌تواند تحقق پیدا کند.

این عضو هیئت دولت در پاسخ به اینکه این رقم چقدر خواهد بود، توضیحی نداد و گفت: بستگی به همکاری صداوسیما دارد.

به گزارش خانه ملت؛ بر اساس قانون برنامه ششم توسعه، صدا و سیما و وزارت ورزش موظف شده‌اند طی سال نخست اجرای برنامه، سهم و نحوه پرداخت حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی را طبق آئین‌نامه‌ای تعیین کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet