هدر موبایل
1398/03/01 16:53:42
سرویس سیاسی
مافی با اشاره به ابلاغیه استفاده از زنان در سمت معاون استاندار:

همه باید از وزارت کشور در اجرای ابلاغیه رئیس‌جمهور تبعیت کنند

عضو هیات رئسه کمیسیون امور داخلی و شوراها، تاکید کرد: سایر وزار باید به تبع از وزیر کشور ابلاغیه رئیس‌جمهور را جدی بگیرند و از ظرفیت‌ زنان در پست‌های مدیریتی استفاده کنند.
همه باید از وزارت کشور در اجرای ابلاغیه رئیس‌جمهور تبعیت کنند عضو هیات رئسه کمیسیون امور داخلی و شوراها، تاکید کرد: سایر وزار باید به تبع از وزیر کشور ابلاغیه رئیس‌جمهور را جدی بگیرند و از ظرفیت‌ زنان در پست‌های مدیریتی استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105914006999.jpg همه,باید,از,وزارت,کشور,در,اجرای,ابلاغیه,رئیس‌جمهور,تبعیت,کنند Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به بخشنامه وزیر کشور مبنی بر انتصاب زنان در جایگاه معاون استاندار، گفت: رئیس‌جمهور در اوایل کار دولت بخشنامه‌ای ابلاغ و بر به کارگیری 30 درصدی زنان در پست‌های مدیریتی تاکید کرد که هم‌اکنون وزیر کشور با تاخیر به اجرای این موضوع پرداخته است البته که در این شرایط هم جای خرسندی دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنا به دستور رئیس‌جمهور و وزیر کشور از ظرفیت زنان باید در سطوح معاونت‌های استاندار استفاده شود امیدواریم زنان فعال در حوزه وزارت کشور هم از این موضوع استقبال کنند.

مافی افزود: زنان باید این مسئولیت‌ها را بپذیرند، این بخشنامه نشان داد که وزیر کشور در مسیر اجرای بخشنامه رئیس‌جمهور در نیمه دوم دولت دوازدهم گام برداشته است، سایر وزار هم باید به تبع از وزیر کشور این ابلاغیه را جدی بگیرند تا شاهد حضور بانوان توانمند بر اساس 30 درصد تعیین شده در پست‌های مدیریتی باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، معتقد است: زنان توانمند برای قرار گرفتن در این پست‌های مدیریتی در کشور کم نیستند اما با توجه به مسئولیت‌های خانوادگی خودشان کمتر این مسئولیت‌ها را می‌پذیرند اما با توجه به شرایط و فرصت پیش آمده امیدواریم علاقمندان از آن استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه شورای معاونین وزارت کشور گفت که در ساختار جدید استانداری‌ها برای انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع حتی الامکان از زنان توانمند و شایسته استفاده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet