شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/07/15 09:23:00
سرویس سیاسی
در نشست هم‌اندیشی دولت و مجلس عنوان شد:

تاکیدبربررسی و اجرای سریع‌ودقیق لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها

**"حسن نوروزی" با اشاره به نشست هم اندیشی شب گذشته مجلس و دولت گفت: در این جلسه بر لزوم بررسی و تصویب و اجرای سریع و دقیق لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها تاکید شد.

نماینده رباط کریم در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: حسب وعده‌ای که رئیس جمهور محترم در جلسات رای اعتماد وزرای پیشنهادی دولت دهم مبنی بر تعامل هر چه بیشتر و نزدیک تر دولت با بدنه مجلس، مطرح کردند، اولین نشست هم اندیشی و تعامل بین دولت دهم و مجلس هشتم شب گذشته ساعت 19 برگزار شد.

وی افزود: 25 تن از نمایندگان برای سخنرانی ثبت نام کردند که به قید قرعه 8 نفر انتخاب شدند.

عضو فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: آقایان محمدابراهیم نکونام، اسدالله عباسی، محمد ضابطی، ستار هدایت خواه، حسین حسنی بافرانی، کاظم دلخوش، محمدتقی رهبر و حسن نوروزی در این جلسه سخنرانی کردند.

نماینده رباط کریم گفت: همچنین در این نشست خانم عفت شریعتی به عنوان یکی از زنان نماینده، آقای یوناتن بت کلیا به عنون یکی از نمایندگان اقلیت‌ها و آقای حسینی به نمایندگی از برادران سنی به ارائه سخنانی پرداختند.

نوروزی از لایحه هدفمند کردن یارانه، مسکن مهر، حل مشکل ایرانیان خارج از کشور، انتخابات ریاست جمهوری دهم، مذاکرات ژنو و سفر رئیس جمهور به نیویورک به عنوان محورهای مورد بحث در جلسه هم اندیشی مجلس و دولت یاد کرد.

وی افزود: مقرر شد از این پس هیاتی متشکل از روسای مجامع استانی و نمایندگانی از دولت، دستور کار نشست‌های مشت رک مجلس و دولت را تعیین و اجرای تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات را پیگیری کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: آقایان حمیدرضا حاجی بابایی و محمدرضا میرتاج الدینی از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet