هدر موبایل
1398/03/03 05:58:00
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

آمریکا به دنبال تامین منافع اقتصادی خود به هر قیمتی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر بی‌اعتمادی ایران به آمریکا، گفت: در این شرایط مذاکره‌ای انجام نمی‌شود کما اینکه ترامپ به دنبال تامین منافع اقتصادی آمریکا به هر قیمتی است.
آمریکا به دنبال تامین منافع اقتصادی خود به هر قیمتی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر بی‌اعتمادی ایران به آمریکا، گفت: در این شرایط مذاکره‌ای انجام نمی‌شود کما اینکه ترامپ به دنبال تامین منافع اقتصادی آمریکا به هر قیمتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg آمریکا,به,دنبال,تامین,منافع,اقتصادی,خود,به,هر,قیمتی,است Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه مدیریت تنشبین ایران و آمریکا به نفع هر دو کشور و منطقه است، گفت: مدیریت تنش به این شرط که هر دو طرف تصمیمات عاقلانه اتخاذ کنند، موثر خواهد بود.

تصمیمات ترامپ گاها منافع آمریکا را هم زیر سوال می‌برد

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه ما با تصمیماتی مواجهیم که با منطبق بر ضوابط و قوانین بین‌المللی نیست، این تصمیم‌ها گاها منافع خود آمریکا را هم زیر سوال برده است.

وی افزود: آمریکا منافع اقتصادی را دنبال می‌کند هرچند این منافع به حیثیت آنها صدمه بزند. لذا در چنین شرایطی نشست مدیریت تنش غیرممکن است اما در صورتی که روند عاقلانه طی شود، خوب است.

میانجیگری ابزاری برای رفع تنش در شرایط بحرانی

صفاری نطنزی با یادآوری اینکه در شرایط حاد و بحرانی میانجیگری به عنوان ابزار استفاده می‌شود، گفت: در صورتی که مقامات جمهوری اسلامی ایران به این جمع بندی برسند که طرف مقابل ما قابل اعتماد است، گفت و گوی منتج به نتیجه لازم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در همین راستا هم برخی از کشورهای منطقه مانند عراق و عمان پیشگام شدند و برای میانجیگری اعلام آمادگی کردند اما قبل از هر اقدامی باید بگوییم که رفتارهای ترامپ در یک سال اخیر کاملا ایران را نسبت به آمریکا بی‌اعتماد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet