هدر موبایل
1398/03/03 15:10:57
سرویس سیاسی
قمی؛

آمریکا از ایمان و شجاعت ایرانیان می ترسد

عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها وقتی می‌بینند که طرف مقابل عزم و اراده جدی دارد و در مقابل کسی خم نمی شود، از مواضع خود عقب نشینی می کنند.
آمریکا از ایمان و شجاعت ایرانیان می ترسد عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها وقتی می‌بینند که طرف مقابل عزم و اراده جدی دارد و در مقابل کسی خم نمی شود، از مواضع خود عقب نشینی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104144326794.jpg آمریکا,از,ایمان,و,شجاعت,ایرانیان,می,ترسد Icana

محمد قمی؛ عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص سفر اخیر وزیر امورخارجه کشورمان به چهار کشور آسیایی گفت: وظیفه وزیر امورخارجه این است که روابط بین المللی را تلطیف و جاده را هموار سازد تا با تنش‌زدایی روابط‌مان با کشورهای جهان مطلوب باشد.

وی افزود: با کشورهایی که دکتر ظریف به آنجا سفر کردند مراودات سیاسی و اقتصادی خوبی داریم که موجب حساسیت دو طرف در رفع موانع شده است.

آمریکا در مقابل ایران عقب‌نشینی می کند

قمی ادامه داد: ما با آمریکا چالش جدی داریم، آمریکایی‌ها در راه باطل خود تلاش می کنند و ما نیز راه حق خود را انتخاب کرده و در این راه تلاش می‌کنیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص سفرهای پمپئو عنوان کرد: سیاست آمریکایی‌ها به معنی عقب‌نشینی است زیرا در قضیه برجام مشاهده کردیم که پس از توافق زیر تعهد خود زدند و مردانه پای قولی که دادند نایستادند.

ترس آمریکا از ایمان و شجاعت ایرانیان

آمریکایی‌ها وقتی می‌بینند که طرف مقابل عزم و اراده جدی دارد و در مقابل کسی خم نمی شود، از مواضع خود عقب نشینی می کنند.

وی عنوان کرد: آمریکایی‌ها وقتی می‌بینند که طرف مقابل عزم و اراده جدی دارد و در مقابل کسی خم نمی‌شود، از مواضع خود عقب نشینی می کنند، به طور کلی از ایمان و شجاعت ایرانیان می‌ترسند.

 وی خاطرنشان کرد: هشت سال جنگ تحمیلی ما با صدام نبود بلکه با آمریکا بود ولی در نهایت به این نتیجه رسیدند که شکست خوردند و این شکست برایشان تلخ بود.

آمریکا از جنگ با ایران می ترسد

عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس با تاکید بر اینکه جنگی بین ایران و آمریکا رخ نخواهد داد افزود: آمریکایی ها از ایرانیان می ترسند و ترس از جنگ شان با ما مانع از این کار می شود، ایرانیان روحیه شهادت طلبی دارد و کسی حریف ما نمی شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet