هدر موبایل
1398/03/04 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سرمایه های بر باد مردم

وارد تجارت در این بازار پرریسک نشوید

موسوی‌لارگانی با اشاره به ناپایدار بودن قیمت ارز در بازار آزاد و احتمال تغییر لحظه‌ای آن به مردم توصیه کرد در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند، افزود: بنابراین از مردم می‌خواهم که 'سرمایه خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.
وارد تجارت در این بازار پرریسک نشوید موسوی‌لارگانی با اشاره به ناپایدار بودن قیمت ارز در بازار آزاد و احتمال تغییر لحظه‌ای آن به مردم توصیه کرد در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند، افزود: بنابراین از مردم می‌خواهم که 'سرمایه خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103350737023.jpg وارد,تجارت,در,این,بازار,پرریسک,نشوید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه مردم از خرید ارز به منظور سرمایه گذاری خود داری کنند، اظهار داشت: شرایط بازار ارز به دلیل تحولات سیاسی و اقتصادی قابل پیشبینی نیست لذا توصیه می‌شود که مردم به این بازار ورود نکنند.

وی با اشاره به ناپایدار بودن قیمت ارز در بازار آزاد و احتمال تغییر لحظه‌ای آن به مردم توصیه کرد در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند، افزود: بنابراین از مردم می‌خواهم که 'سرمایه خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

سیدناصر موسوی لارگانی

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه بسیاری از نوسانات بازار ارز سیاسی است، ادامه داد: بنابراین با توجه به متغیر‌های سیاسی تأثیرگذار در این بازار پیشنهاد می‌شود مردم وارد آن نشوند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس اظهار داشت: برخی از دلالان از شرایط به وجود آمده سوء استفاده می‌کنند لذا افرادی که از بازار ارز شناختی ندارند نباید به آن وارد شوند چرا که قطعاً پس از ثبات در بازار ارز متضرر خواهند شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه روند کاهش قیمت ارز ادامه خواهد داشت،گفت: بازگشت ارز حاصل از صادرات غیر نفتی به کشور و  همچنین راه‌اندازی بازار متشکل ارزی از جمله عواملی هستند که در کاهش قیمت ارز موثر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet