خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/03/06 13:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس تشریح کرد:

شیوه‌های صحیح نقد و ضرورت پرهیز از نقد غیرحرفه‌ای

احمدی لاشکی با اشاره به شیوه‌های صحیح نقد و ضرورت پرهیز از نقد غیرحرفه‌ای بیان کرد: نقد خوب است و بهتر است که هر فرد نقد را از خود شروع کند اما متأسفانه در کشور ما نقد را با تخریب یکی کرده‌اند
شیوه‌های صحیح نقد و ضرورت پرهیز از نقد غیرحرفه‌ای احمدی لاشکی با اشاره به شیوه‌های صحیح نقد و ضرورت پرهیز از نقد غیرحرفه‌ای بیان کرد: نقد خوب است و بهتر است که هر فرد نقد را از خود شروع کند اما متأسفانه در کشور ما نقد را با تخریب یکی کرده‌اند https://cdn.icana.ir/d/019/201902106277743311.jpg شیوه‌های,صحیح,نقد,و,ضرورت,پرهیز,از,نقد,غیرحرفه‌ای Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی   با اشاره به شیوه‌های صحیح نقد و ضرورت پرهیز از نقد غیرحرفه‌ای بیان کرد: نقد خوب است و بهتر است که هر فرد نقد را از خود شروع کند اما متأسفانه در کشور ما نقد را با تخریب یکی کرده‌اند در حالی که نقد سازنده یک شیوه برای  مرتفع ساختن نقص‌ها، کاستی‌ها و ضعف‌ها است.

وی در ادامه اظهار کرد: متأسفانه در کشور ما شیوه نقد کردن صحیح نیست چرا که نقد باید توأم با اخلاق و سازندگی باشد اما آن چه که امروز شاهد هستیم بی اخلاقی است. نقد باید وجود داشته باشد چرا که یک تذکر، تنبه و یک هشدار است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تصریح کرد: اگر دانشجو اطلاعات دقیقی نداشته باشد و شروع به نقد کند نتیجه مطلوبی ندارد اما عده‌ای دانشجویان که کارشناس بوده و اطلاعات دقیقی دارند باید نقدهایشان شنیده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: هم فرد نقد کننده و هم فرد نقد شونده باید ظرفیت لازم را داشته باشند اگر این اتفاق رخ دهد نقش کلیدی برای برون رفت مشکلات کشور ایفا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا وی در پایان گفت: باید نقد منصفانه و سازنده در جامعه ترویج داده شود و مسئولان نیز ظرفیت شنیدن نقد منصفانه را داشته باشند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet