هدر موبایل
1398/03/04 11:24:29
سرویس اقتصادی
دولت توان ارائه کمک های اعتباری به حمل و نقل ریلی را ندارد؛

قیمت حمل و نقل ریلی باید پلکانی و تدریجی افزایش یابد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت حمل و نقل ریلی باید به صورت پلکانی و تدریجی صورت گیرد، در غیر این صورت با محدودسازی نرخ ها، باید در آینده شاهد باز شدن فنر افزایش قیمت ها باشیم.
قیمت حمل و نقل ریلی باید پلکانی و تدریجی افزایش یابد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت حمل و نقل ریلی باید به صورت پلکانی و تدریجی صورت گیرد، در غیر این صورت با محدودسازی نرخ ها، باید در آینده شاهد باز شدن فنر افزایش قیمت ها باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107261187795.jpg قیمت,حمل,و,نقل,ریلی,باید,پلکانی,و,تدریجی,افزایش,یابد Icana

حسن خسته‌بند عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‍‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم شورای عالی هماهنگی ترابری برای افزایش 22 درصدی قیمت بلیط قطار از ماه آینده، گفت: اعضای این شورا با توجه به افزایش چشمگیر قیمت تجهیزات و قطعات قطار و بالا رفتن هزینه های حمل و نقل ریلی، رأی به افزایش بیش از 20 درصدی نرخ بلیط قطار داده اند.

حسن خسته بند

افزایش چشمگیر قیمت بلیط قطار در شرایط کنونی درست نیست

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من پیشنهاد افزایش چشمگیر قیمت بلیط قطار در شرایط کنونی درست نیست، زیرا در سال های اخیر شاهد بودیم که مردم و مسافران با افزایش قیمت بلیط هواپیما، به سمت استفاده از قطار و حمل و نقل جاده ای هدایت شدند.

این نگرانی وجود دارد که با افزایش قیمت بلیط قطار، مردم دیگر توان استفاده از حمل و نقل ریلی را نداشته باشند، بنابر این باید راه کارهای دیگری در این حوزه دیده شود

وی تصریح کرد: این نگرانی وجود دارد که با افزایش قیمت بلیط قطار، مردم دیگر توان استفاده از حمل و نقل ریلی را نداشته باشند، بنابر این باید راه کارهای دیگری در این حوزه دیده شود.

قیمت بلیط قطار باید به میزان عقلانی افزایش یابد

خسته بند ادامه داد: افزایش 22 درصدی قیمت بلیط قطار در شرایط کنونی مطلوب نیست، از این رو وزارت راه و شهرسازی باید برای جبران بخشی از مشکلات اعتباری، قیمت بلیط را به میزان معقول افزایش دهد.

افزایش قیمت حمل و نقل ریلی باید به صورت پلکانی و تدریجی صورت گیرد

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: به نظر من افزایش قیمت حمل و نقل ریلی باید به صورت پلکانی و تدریجی صورت گیرد، در غیر این صورت با محدودسازی نرخ ها، باید در آینده شاهد باز شدن فنر افزایش قیمت ها باشیم.

دولت توان ارائه کمک های اعتباری به حمل و نقل ریلی را ندارد

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در شرایط کنونی دولت نیز توان ارائه کمک های اعتباری به حمل و نقل ریلی را ندارد، از این رو مسئولان باید ضمن مدیریت منابع و مصارف، قیمت بلیط قطار را به میزان عقلانی افزایش دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet