هدر موبایل
1398/03/04 11:35:45
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

پیشنهاد مدونی در زمینه مسکن ارائه خواهد شد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهادات مدونی در زمینه تامین کالاهای اساسی و مسکن به زودی ارائه خواهد شد.
پیشنهاد مدونی در زمینه مسکن ارائه خواهد شد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهادات مدونی در زمینه تامین کالاهای اساسی و مسکن به زودی ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108850738563.jpg پیشنهاد,مدونی,در,زمینه,مسکن,ارائه,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (شنبه 4 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شما دو هفته پیش به ملت ایران قول دادید که راجع به 14 میلیارد دلار تخصیص ارز برای تامین کالاهای اساسی جلسه ای در کمیسیون برنامه و بودجه و سپس در صحن علنی مجلس برگزار شود. اکنون دو هفته از آن قول می گذرد و جلسه کمیسیون برنامه و بودجه بدون حضور وزیر اقتصاد انجام شد و من نیز تذکر دادم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تدبیری کنید تا این قضیه نیز مانند قیمت بنزین که با ورود مجلس، تصمیم درستی اتخاذ شد، تعیین تکلیف شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: موضوع 14میلیارد دلار را پیگیری کردیم و آقای تاجگردون چند روز پیش جلسه ای را برگزار کردند و گزارش آن را به من ارائه کردند. همچنین مقرر شده است جلسه ای دیگر با مرکز پژوهش ها و سایر صاحب نظران این موضوع برگزار تا سریعتر برنامه ای در این زمینه تدوین شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: مسئله تخصیص ارز بابت تامین کالاهای اساسی قدری پیچیدگی داشت، اما هم راجع به این موضوع و هم درخصوص مسکن بحث شده و پیشنهاد مدونی در این زمینه ها ارائه می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet