هدر موبایل
1398/03/04 11:47:04
سرویس سیاسی
میرسلیم خبر داد:

لوایح پالرمو و CFT در اولویت بررسی مجمع تشخیص نیست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه لوایح پالرمو و CFT از دستور بررسی مجمع تشخیص خارج نشده است، گفت: با توجه به اقدامات نابخردانه آمریکا به ویژه در مورد سپاه این دو لایحه در اولویت بررسی مجمع نیست.
لوایح پالرمو و CFT در اولویت بررسی مجمع تشخیص نیست عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه لوایح پالرمو و CFT از دستور بررسی مجمع تشخیص خارج نشده است، گفت: با توجه به اقدامات نابخردانه آمریکا به ویژه در مورد سپاه این دو لایحه در اولویت بررسی مجمع نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105449301250.jpg لوایح,پالرمو,و,CFT,در,اولویت,بررسی,مجمع,تشخیص,نیست Icana

سید مصطفی میرسلیم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح آخرین وضعیت لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان یافته ملی(پالرمو) و الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم( CFT) در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: این دو لایحه از دستور کار مجمع تشخیص خارج نشده است اما در اولویت بررسی هم نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، یادآور شد: با توجه به اقدامات نابخردانه اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و به ویژه در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، لوایح پالرمو و CFT لوایح پالرمو و CFT در اولویت بررسی مجمع تشخیص نیست.

به گزارش خانه‌ملت؛ هفته اخیر محمد صدر یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت از خارج شدن دو لایحه پالرمو و CFT از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت خبر داد اما پس از آن علیرضا رحیمی در تذکری در صحن علنی مجلس، تاکید کرد که این موضوع درست نیست و لوایح پالرمو و CFT از دستور مجمع تشخیص خارج نشده است.

گفتنی است؛ علاءالدین بروجردی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هم به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام بنا بر قانون موظف است در مورد این دو لایحه باید به جهت اختلاف نظر مجلس و شورای نگهبان اعلام نظر کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet