هدر موبایل
1398/03/04 00:46:00
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه در واکنش به اقدام آمریکا برای اعزام نیروی نظامی به خاورمیانه؛

اقدامات ترامپ جنبه تبلیغاتی دارد

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام ترامپ مبنی بر اعزام ۱۵۰۰ نیروی نظامی به خاورمیانه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نمی‌تواند عملیاتی کند زیرا هر آنچه که ما از آمریکا تا به الان دیدیم همه جنگ روانی و تبلیغاتی بود.
اقدامات ترامپ جنبه تبلیغاتی دارد رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام ترامپ مبنی بر اعزام 1500 نیروی نظامی به خاورمیانه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نمی‌تواند عملیاتی کند زیرا هر آنچه که ما از آمریکا تا به الان دیدیم همه جنگ روانی و تبلیغاتی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109982607240.jpg اقدامات,ترامپ,جنبه,تبلیغاتی,دارد Icana

حشمت‌الله فلاحت پیشه؛ رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دستور ترامپ برای اعزام 1500 نفر نیروی نظامی به خاورمیانه با بیان اینکه این اقدام ترامپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نمی تواند عملیاتی کند افزود: هر آنچه که ما از آمریکا تا به الان دیدیم همه جنگ روانی و تبلیغاتی بود.

جنگ با ایران از راه دور ممکن نیست

آمریکایی‌ها می دانند که وارد شدن به جنگ با ایران به هیچ وجه با امکانات مدیریت از راه دور امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: آمریکایی‌ها می دانند که وارد شدن به جنگ با ایران به هیچ وجه با امکانات مدیریت از راه دور ممکن نیست.

فلاحت پیشه عنوان کرد: شرایطی که ما در حال حاضر داریم به هیچ وجه شرایط جنگی نیست و ایران آمادگی کامل برای دفاع از اقتدار، حریم شخصی و مرزهای خود دارد.

 

ترامپ به دنبال ایجاد جنگ روانی است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها به هیچ عنوان در مرحله مقدماتی جنگ با ایران نیستند و اقداماتشان در خاورمیانه صرفا ایجاد جنگ روانی است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet