هدر موبایل
1388/07/15 10:03:00
سرویس بین الملل
آلیا در دیدار سفیر استرالیا:

ارتباطات پارلمانی باعث درک صحیح ملت‌ها از یکدیگر می‌شود

**فاطمه آلیا تصریح کرد: ارتباطات پارلمانی باعث تنویر افکار عمومی و درک صحیح ملت‌ها از یکدیگر می‌شود.

به گزارش خانه ملت، "اینس براون" سفیر استرالیا در تهران روز سه‌شنبه با "فاطمه آلیا" رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و استرالیا دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آلیا با تاکید بر آزادی فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی زنان ایران، فراهم بودن زمینه‌های رشد و توسعه فعالیت‌های زنان در زمینه‌های مذکور را خاطرنشان ساخت و افزود: در نگاه دینی اسلام و بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری هیچ منعی برای حضور اجتماعی زنان وجود ندارد و ما قائل به تفکیک جنسیتی نیستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تبلیغات دروغین رسانه‌های غربی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتباطات پارلمانی باعث تنویر افکار عمومی و درک صحیح ملت‌ها از یکدیگر می‌شود.

آلیا در ادامه بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در استفاده، صلح آمیز از انرژی هسته‌ای تاکید و مذاکرات اخیر انجام گرفته در ژنو را مثبت ارزیابی کرد.

در ادامه این دیدار اینس براون سفیر استرالیا در تهران با ابراز خرسندی از روند رو به گسترش ارتباطات دو کشور گفت: مسایل خاورمیانه و بویژه موضوعات مربوط به جمهوری اسلامی ایران برای دولت و ملت استرالیا از اهمیت خاصی برخوردار است.

در پایان وی گسترش ارتباطات پارلمانی را زمینه ساز ارتباطات هر چه بیشتر دو ملت ایران و استرالیا دانست و بر فراهم بودن امکان توسعه ارتباطات تخصصی بین مجالس دو کشور تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet