هدر موبایل
1398/03/04 13:01:42
سرویس صحن
نادری در تذکر شفاهی؛

رئیس صدا و سیما با فرد هتاک برخورد کند

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس خواستار برخورد ریاست صدا و سیما با فرد هتاک به خلفای راشدین شد.
رئیس صدا و سیما با فرد هتاک برخورد کند نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس خواستار برخورد ریاست صدا و سیما با فرد هتاک به خلفای راشدین شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100962014126.jpg رئیس,صدا,و,سیما,با,فرد,هتاک,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی امروز (شنبه، 4 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما گفت: قرار بود صدا و سیما دانشگاه باشد نه مروج ادبیاتی که باعث افتراق و اختلاف می‌شود چنانچه اخیراً در رسانه ملی به خلفای راشدین توهین شده است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این باره اظهار داشت: اهانت به هر کدام از زوجات پیامبر (ص) اهانت به خود پیامبر بوده و زوجات پیامبر محترم هستند و نباید به ایشان توهین صورت گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه کشور از اقوام و مذاهب مختلفی تشکیل شده است، عنوان کرد: قدرت ما در وحدت ما است و اختلافات خلاف حقوق مذهبی است و هر کس دانسته یا نادانسته به برخی تفاوت‌ها اهانت کند باید با او برخورد شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار برخورد ریاست صدا و سیما با فرد هتاک شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet