آغاز هفته وحدت
1398/03/04 14:00:00
سرویس صحن
مقصودی در نطق میان دستور:

جنگ آمریکا علیه ایران یک شو تبلیغاتی و آدرسی غلط است

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ آمریکا علیه ایران فقط یک شو تبلیغاتی و آدرسی غلط در سال ۹۸ است ، آدرس غلط را کسانی می دهند که می خواهند در کشور چپاول و غارت کنند.
جنگ آمریکا علیه ایران یک شو تبلیغاتی و آدرسی غلط است عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ آمریکا علیه ایران فقط یک شو تبلیغاتی و آدرسی غلط در سال 98 است ، آدرس غلط را کسانی می دهند که می خواهند در کشور چپاول و غارت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106424816882.jpg جنگ,آمریکا,علیه,ایران,یک,شو,تبلیغاتی,و,آدرسی,غلط,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین مقصودی در نشست علنی امروز (شنبه، 4 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود، گفت: در ابتدای سخن، به ملت بزرگ ایران و مردم فهیم و آزاده حوزه انتخابیه‌ام، دیار بزرگ سربداران عرض ادب و احترام دارم. امیدوارم عذر قصور اینجانب را در دوران فرصت نمایندگی پذیرا باشند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود: به مناسبت شب های قدر و شب شهادت حضرت علی (ع)، رئیس جمهور محترم و نمایندگان عزیز را به یاد آوری و عمل این جمله حضرت علی (ع) تذکر می دهم. حضرت علی (ع) فرمودند: چهار چیز باعث شکست و سقوط دولت ها می شود؛ ضایع کردن اصول و مسائل کلیدی و مهم، سرگرم شدن به فروع و مسائل کم اهمیت، به کار گماردن آدم های نالایق و کم توان در پست های مدیریتی و کنار گذاشتن آدم های شایسته و فاضل و متخصص.

وی اظهار کرد: از قوه قضاییه و وزارت اطلاعات برای برخورد مقتدرانه و مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی، دانه درشت ها و اخلال گران اقتصادی و افزایش اعتماد مردم تشکر می‌کنم. این برخوردها مورد حمایت مردم، مجلس و رهبری خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: دولت، مجلس و مردم باید به اوضاع فعلی جهان و منطقه - ظهور ترامپ، بدعهدی آمریکا در برجام و شکست برجام، پیروزی جریان افراط گرایانه و ضد ایرانی اسرائیل ، عربستان، آمریکا و تشکیل این مثلث شوم علیه ایران و فضای سیاسی تبلیغاتی جنگ آمریکا علیه ایران نگاه واقع بینانه داشته باشند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید همه ما شکست برجام را به هر دلیلی قبول کنیم و بر اساس منافع مردم و نظام و انقلاب در دوران جنگ اقتصادی تصمیم بگیریم و اتحاد داخلی و استفاده از همه ظرفیت ها را به صورت عملی نه در شعار، سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی تصریح کرد: جناب رئیس جمهور باید قبول کند که شکست برجام از پایه و اساس و ریشه با اصول و اندیشه های امام و رهبری و بر مبنای تفکر دهه فجر ۵۷ و مردم داری نبود که شکست خورد. آقای رئیس جمهور بدانید با لج بازی با مردم و مجلس وعدم اجرای مصوبات مجلس و این کابینه سالخورده نمی توانیم به جنگ اقتصادی برویم.

جنگ چیزی جز تحقیر ملت ها، تخریب اموال عمومی و خصوصی ندارد

مقصودی با بیان اینکه آمریکا و ترامپ زرنگ تر از آن هستند که با ایران این چهارراه جهانی وارد جنگ شود، گفت: همه می دانیم هیچ کشور، ملت، تمدن و فرهنگی در جهان و تاریخ از جنگ سود نبرده است جنگ چیزی جز تحقیر ملت ها، تخریب اموال عمومی و خصوصی، عقب ماندگی، و ظهور فساد زمینه فساد و دزدی و غارت و تجاوز به نوامیس مردم محصول دیگری ندارد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: جنگ آمریکا علیه ایران فقط یک شعار و یک شو تبلیغاتی و آدرسی غلط در سال 98 است ، آدرس غلط را کسانی می دهند که می خواهند در کشور چپاول و غارت کنند. افرادی که صدای دلسوزانه و پدرانه رهبری درباره برجام، FATF را گوش نکردند امروز زمزمه جنگ و حمله آمریکا را برای آدرس غلط دادن و لاپوشی کردن ضعف مدیریت ها به گوش همه می رسانند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تا زمانی که این مدل اقتصاد شکست خورده توزیعی دولتی بر کشور حاکم باشد و اقتصاد خصوصی هم به نام خصوصی سازی به عده ای خاص و غارت گر اموال بیت المال واگذار شود آمریکا نیازی به جنگ و حمله به ایران ندارد.

وی ادامه داد: آمریکا جنگ اقتصادی را سالهاست شروع کرده و این روزها و سالهای اخیر با ترفندهای مختلف شدیدتر شده، با جنگ روانی - جنگ یأس و ناامیدی، این جنگ را ادامه می دهد، دشمن بزرگتر از آمریکا آن مدیران و مسئولانی هستند که تفکر انقلابی، تفکر دهه فجر ۵۷، تفکر رهبری و امام را در عمل ندارند. دشمن بزرگتر از آمریکا و جنگ عظیم تر از آمریکا بر علیه کشور ما سالهاست که شروع شده و آن چیزی نیست جز، بیکاری جوانان، حاشیه نشینی، فاصله طبقاتی، تورم، یأس و ناامیدی و افسردگی جوانان. جنگ بزرگتر از آمریکا ثروت‌های مدیرانی است که چند هزار میلیارد اندوخته دارند و فرزندان آنها در داخل و خارج فخر فروشی می کنند.

مقصودی با بیان اینکه جنگ آمریکا رشد مدیران دوتابعیتی و رشد فرهنگ غرب گرایانه در کشور است، تصریح کرد:   برای پیروزی در جنگ با آمریکا باید نظام ناعادلانه مالیاتی، عدم توجه به مردم و خرده کاسبان اصلاح شود تا زمانی که شایستگان سر جای خود نباشند و تا زمانی که نگاه مدیران ما لیبرالی و کوبیدن مستضعف و ایجاد فاصله طبقاتی باشد نیازی به حمله آمریکا نیست.

وی گفت: بدتر از حمله آمریکا زمانی اتفاق می افتد که رئیس جمهور و مجلس این مملکت یک لیسانس فقه فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد را وزیر صنعت، معدن و تجارت می کنند و اوضاع صنعت، تجارت، تنظیم بازار و کاغذ و ماشین ما می شود آنچه که هست و در شأن مردم ایران و نظام و اسلام ما نیست.
وی با بیان اینکه در جنگ 8 ساله جوانان 20 ساله پیروز شدند اما کابینه اقتصادی دولت شکست خوردند، ادامه داد: دشمن اصلی ما قوانین دست و پا گیر، منابع طبیعی و بنیاد مسکن، شهرداری و امور مالیاتی می باشد که صدای مردم و درد مردم در روستاها را هیچ کس نمی شنود و هیچ فریاد رسی ندارند.

مقصودی خطاب به روحانی، خاطرنشان کرد: دشمنان اصلی ایران افرادی هستند که باعث بی اعتبار شدن پول ایرانی شدند و این خیانت بزرگ در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد مدیران اقتصادی ما اهلیت لازم را ندارند. تا زمانی که این مدل فعلی سیستم اقتصادی بر کشور حاکم باشد که نتیجه آن، افزایش ویژه خواری، پارتی بازی، لابی گری، باندبازی، رانت خواری، خصوصی سازی های غیر شفاف و فروش و حراج و غارت اموال دولت و ملت با بهانه خصوصی سازی باشد، ما نیازی به دشمنی و حمله آمریکا نداریم.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عضو مجلس بر راس امور نیست و بر کارها نظارت ندارد، گفت:  آمریکا با مطالعه تاریخ و نتیجه جنگ ایران و عراق و تجربیات سردار سلیمانی می داند که نباید دست از پا خطا کند.

مردم شایسته سالاری و اجرای عدالت قضایی و اقتصادی می خواهند

مقصودی اظهار کرد: صدای مردم را بشنویم که در راهپیمایی ها اعلام کردند که به نظام و راه شهدا و امام علاقه دارند رهبری را دوست دارند مردم شایسته سالاری و اجرای عدالت قضایی و اقتصادی می خواهند مردم  از اختلافات حزبی خسته شده اند در سایه رهبری همدلی می توانیم به اندیشه رهبری و امام برگردیم که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet