هدر موبایل
1398/03/04 15:26:34
سرویس اقتصادی
زارع:

افزایش بهره‌وری با اصلاح روند خصوصی‌سازی محقق می‌شود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه خصوصی‌سازی نیاز اقتصاد و کشور است،گفت:اگر خصوصی‌سازی به معنای واقعی کلمه محقق شود سطح بهره‌وری افزایش پیدا می‌کند.
افزایش بهره‌وری با اصلاح روند خصوصی‌سازی محقق می‌شود سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه خصوصی‌سازی نیاز اقتصاد و کشور است،گفت:اگر خصوصی‌سازی به معنای واقعی کلمه محقق شود سطح بهره‌وری افزایش پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108098232366.jpg افزایش,بهره‌وری,با,اصلاح,روند,خصوصی‌سازی,محقق,می‌شود Icana

رحیم زارع  سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای ساست های اصل 44 قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره خصوصی سازی، گفت: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درصدد است تا زیرساخت لازم برای اصلاح روند خصوصی سازی را پیگیری کرده و آن را به سرانجام برساند.

خصوصی سازی در ایران

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید مشکلات گذشته در خصوصی سازی تکرار شود، افزود: اگر خصوصی‌سازی به معنای واقعی کلمه محقق شود سطح بهره‌وری افزایش پیدا می‌کند و بسیاری از مشکلات اقتصادی ایجاد نمی شود.

اگر خصوصی‌سازی به معنای واقعی کلمه محقق شود سطح بهره‌وری افزایش پیدا می‌کند و بسیاری از مشکلات اقتصادی ایجاد نمی شود

وزارت اقتصاد باید با اجرای دستورالعملی برای انتخاب مشتریان استراتژیک در واگذاری‌ها اهلیت را رعایت کند

وی اظهار کرد: براساس تصمیم کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و مجلس برای تحقق خصوصی سازی مقرر شد؛ وزارت اقتصاد و دارایی مکلف دستورالعمل اجرایی برای انتخاب مشتریان استراتژیک و پایش اهلیت مدیریتی در واگذاری‌ها را رعایت کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: شرکت‌هایی که بازارهای کشور را به صورت انحصاری در دست دارند باید اطلاعات مالی را به مرکز ملی اطلاعات ارائه کنند.

خصوصی‌سازی نباید به تولید ملی، نابرابری و تعمیق شکاف اقتصادی دامن بزند

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای ساست های اصل 44 قانون اساسی با بیان اینکه خصوصی سازی نباید به تولید ملی، نابرابری و تعمیق شکاف اقتصادی دامن زند، ادامه داد: خصوصی‌سازی نیاز اقتصاد کشور است و باید زیرساخت‌های اجرای آن فراهم شود و جلوی لغزش‌ها و خطاها در خصوصی‌سازی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet