هدر موبایل
1398/03/04 16:43:42
سرویس اجتماعی
محمدی:

اولویت ساخت حمام عمومی در شوش برای پیشگیری از شیوع بیماری زخم زرد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران از شهرداری خواستار چاره‌اندیشی برای خانه‌های فاقد حمام و احداث حمام‌های عمومی در محله شوش برای پیشگیری از شیوع بیماری زخم زرد شد.
اولویت ساخت حمام عمومی در شوش برای پیشگیری از شیوع بیماری زخم زرد عضو مجمع نمایندگان استان تهران از شهرداری خواستار چاره‌اندیشی برای خانه‌های فاقد حمام و احداث حمام‌های عمومی در محله شوش برای پیشگیری از شیوع بیماری زخم زرد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg اولویت,ساخت,حمام,عمومی,در,شوش,برای,پیشگیری,از,شیوع,بیماری,زخم,زرد Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد برخی اظهارات مبنی بر احتمال شیوع بیماری زخم زرد در نتیجه نبود حمام در برخی محله‌های شوش، گفت: در حالی که دسترسی به حمام از اساسی‌ترین و اولین شاخص‌های رفاه است جای تاسف است که در پایتخت کشور شاهد فقدان حمام در برخی محله‌ها باشیم در این رابطه نیاز است دستگاه‌های ذیربط نسبت به ساخت حمام در خانه های فاقد حمام اقدام کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه محله شوش با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند، تصریح کرد: متاسفانه شوش محل زندگی و تجمع معتادان است و هنوز برای رفع مشکلات بیشمار این محله چاره‌اندیشی نشده و به حال خود رها شده و از سویی نبود و کمبود امکانات بهداشتی مانند حمام در این محله و شیوع برخی بیماری‌ها سلامت مردم پایتخت را تهدید می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت، استانداری و شهرداری باید موضوع خطر شیوع بیماری زخم زرد را پیگیری کنند و جدی بگیرند، گفت: شهرداری باید نسبت به احداث حمام‌های عمومی در این محله اقدام کند به عنوان نماینده تهران به این موضوع ورود و پیگیری لازم را خواهم داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در گذشته اقداماتی برای رفع مشکلات برخی مناطق جنوبی تهران انجام شد اما به طور قطع تخریب و حذف محله به هیچ وجه کارساز نبوده و باید به دنبال راهکارهای مناسب برای رفع ریشه‌ای مشکلات محله شوش بود.

از کنار معضلات و آسیب های محله شوش نباید به سادگی گذشت

محمدی با تاکید بر لزوم جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر محله شوش، ادامه داد: از کنار معضلات و آسیب‌های محله شوش نباید به سادگی گذشت امروز ممکن است در نتیجه فقدان حمام برخی بیماری‌ها شیوع پیدا کند و در آینده ممکن است تلاش برای رفع برخی آسیب‌ها به هیچ وجه امکان پذیر نباشد.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس دهم افزود: بنابراین نیاز است مسئولان به رفع مشکلات محله شوش توجه بیشتری داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet