هدر موبایل
1398/03/05 10:01:09
سرویس فرهنگی
ذوالقدر مطرح کرد؛

زمزمه سوءاستفاده از انرژی ارزان برای تامین منافع گروهی خاص در صدا و سیما

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پس از برنامه‌های آغشته به رنگ و بوی قمار در صدا و سیما زمزمه سوءاستفاده از انرژی ارزان برای تامین منافع گروهی خاص در این سازمان شنیده می‌شود.
زمزمه سوءاستفاده از انرژی ارزان برای تامین منافع گروهی خاص در صدا و سیما نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پس از برنامه‌های آغشته به رنگ و بوی قمار در صدا و سیما زمزمه سوءاستفاده از انرژی ارزان برای تامین منافع گروهی خاص در این سازمان شنیده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg زمزمه,سوءاستفاده,از,انرژی,ارزان,برای,تامین,منافع,گروهی,خاص,در,صدا,و,سیما Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خواستار شفاف سازی صدا و سیما در مورد اخبار منتشر شده برای سوء استفاده از انرژی ارزان در استخراج ارز دیجیتال در دو استودیو آن سازمان شد و گفت: هزینه برق بسیار پایین در کشورمان در مقایسه با بسیاری از کشورها، باعث وسوسه ماینرهای خارج از کشور، برای ورود به ایران شده است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: در حالی که سیستم های نظارتی بر این موضوع و ورود تجهیزات آن کنترل و نظارت دارند، اما اخیرا گزارشاتی در مورد سوءاستفاده از برق صنعتی و کشاورزی در مزارع استخراج ارز دیجیتال و ورود چینی ها در این بخش  و  همچنین اخباری مبنی بر اینکه استودیوی دو برنامه مطرح صدا و سیما به مزرعه استخراج ارز‌های دیجیتالی تبدیل شده منتشر شده است.

وی ادامه داد: پس از برنامه های آغشته به رنگ و بوی قمار در صدا و سیما که خوشبختانه برخوردهای لازم صورت گرفت، هم اینک زمزمه سوء استفاده از انرژی ارزان برای تامین منافع گروهی خاصی شنیده می شود که ضرورت دارد سازمان صدا و سیما که بودجه بیت المال را در اختیار دارد  شفاف سازی لازم برای افکار عمومی را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet