شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/03/08 13:19:08
سرویس اجتماعی
کاتب:

برای خودکفایی باید از ایده‌های جوانان استفاده کرد

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: جوانان باید با ایده و اندیشه‌های نو وارد بازار کار شوند و اقدام به تولید و خودکفا شدن کنند.
برای خودکفایی باید از ایده‌های جوانان استفاده کرد رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: جوانان باید با ایده و اندیشه‌های نو وارد بازار کار شوند و اقدام به تولید و خودکفا شدن کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg برای,خودکفایی,باید,از,ایده‌های,جوانان,استفاده,کرد Icana

غلاﻣﺮﺿﺎ ﻛﺎﺗﺐ در گفت‌وگو با  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر به کارگیری جوانان متخصص برای رفع موانع رونق تولید گفت: چنانچه بتوانیم از نسل جوان که خلاقیت و نوآوری دارند استفاده کنیم خوب است چراکه معمولا بسیاری از افراد در جامعه هستند که نوآوری و خلاقیت بسیار بالایی دارند و به ویژه در شرایط تحریم که نیازمند تولید قطعات و ماشین‌آلات و خودکفا شدن هستیم، با نوآوری باید بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم و بهترین راه این است که به استقلال و خودکفایی کشور کمک کنیم.

صندوق نوآوری برای این ایجاد شده که جوانانی که خلاقیت دارند، بتوانند از این صندوق استفاده کرده و کالای خود را تولید کنند

جوانان با اندیشه‌های نو وارد بازار کار شوند

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از این راه‌کارها استفاده از جوانان است که با ایده و اندیشه‌های  جدید و تجهیزات جدید وارد بازار کار شوند و اینها اگر بتوانند کار نوآورانه‌ای داشته باشند، افراد کارآفرین خوبی هستند.

جوانان روحیه ریسک و خلاقانه بسیار بالایی دارند

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به ویژه که امروزه دانشگاه‌های ما به سمت دانشگاه‌های نسل سوم در حال حرکت است، چنانچه بتوانیم از ایده‌های جوانان استفاده کنیم و این اتفاتق بیفتد، جوانان روحیه ریسک و خلاقانه بسیار بالایی از خود نشان می‌دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در مورد وجود موانع بسیاری مثل وام اشتغال و همچنین لزوم دادن فرصت به جوانان برای فکر تولید علم، افزود: مشکلی در خصوص وام وجود ندارد و امروزه هر کسی به حوزه کارآفرینی وارد شود، صندوق نوآوری به آنها کمک می‌کند چراکه این صندوق برای این ایجاد شده که جوانانی که خلاقیت دارند، بتوانند از این صندوق استفاده کرده و کالای خود را تولید کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet