هدر موبایل
1398/03/05 10:05:14
سرویس دیگر رسانه‌ها
علوی تشریح کرد:

اتحاد مردم دشمن را مایوس می‌سازد

عضو فراکسیون مستقلین مجلس با تاکید بر این‌که اتحاد مردم دشمن را مایوس می‌سازد، بیان کرد: اتحاد و تاب‌آوری مردم در جنگ اقتصادی باعث می شود تا در نهایت دشمن تسلیم گردد. با اتحاد مردم، دشمن قبل از این‌که در مقابل نیروهای امنیتی تسلیم شود مجبور می‌شود در برابر مردم سر تسلیم فرود آورد.
اتحاد مردم دشمن را مایوس می‌سازد عضو فراکسیون مستقلین مجلس با تاکید بر این‌که اتحاد مردم دشمن را مایوس می‌سازد، بیان کرد: اتحاد و تاب‌آوری مردم در جنگ اقتصادی باعث می شود تا در نهایت دشمن تسلیم گردد. با اتحاد مردم، دشمن قبل از این‌که در مقابل نیروهای امنیتی تسلیم شود مجبور می‌شود در برابر مردم سر تسلیم فرود آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101144471604.jpg اتحاد,مردم,دشمن,را,مایوس,می‌سازد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیداحسن علوی عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که اتحاد در زمان زورگویی دشمنان از خصایص بارز ملت ایران است، گفت: اتحاد و تاب‌آوری مردم باعث شده تا دشمن قبل از آنکه در برابر نیروهای امنیتی تسلیم شود سر تسلیم در برابر مردم فرود آورد.

وی با اشاره به نقش اتحاد و تاب‌آوری مردم در جنگ اقتصادی و رویارویی با دشمن، بیان کرد: خوشبختانه ملت ایران صفت نیکویی دارند و آن اینکه وقتی دشمن فشار وارد می‌کند با یکدیگر متحد شده و به دشمن پاسخ می‌دهند، این یک صفت بزرگ است که ملت ایران چه در تحریم‌ها چه در جنگ و چه در مواجهه با خیانت‌ها همواره به آن پایبند بوده اند، چرا که مردم ایران، کشور و انقلاب‌شان را دوست دارند.

وی در ادامه اظهار کرد: اتحاد مردم باعث شده تا افرادی که از کیان نظام و کشور دفاع می‌کنند با اقتدار بیشتر و با انسجام در برابر دشمن بایستند.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اتحاد و تاب‌آوری مردم در جنگ اقتصادی همچنین منجر به امیدواری و دلگرمی دولت و مسئولین می‌شود تا در برابر هجمه و زورگویی دشمن بایستند. به طور کلی اتحاد مردم باعث می‌شود تا دشمن از اهدافش جا مانده و مایوس گردد.

به گزارش ایسنا این عضو فراکسیون مستقلین مجلس در ادامه با تاکید بر این‌که اتحاد مردم دشمن را مایوس می‌سازد، بیان کرد: اتحاد و تاب‌آوری مردم در جنگ اقتصادی باعث می شود تا در نهایت دشمن تسلیم گردد. با اتحاد مردم، دشمن قبل از این‌که در مقابل نیروهای امنیتی تسلیم شود مجبور می‌شود در برابر مردم سر تسلیم فرود آورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet