هدر موبایل
1398/03/05 12:09:06
سرویس فرهنگی
در نشست رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی و فرهنگی با قهرمانان مطرح شد؛

پرداخت کامل پاداش‌ قهرمانان مدال آور مطالبه مجلس از دولت

رؤسای دو کمیسیون اقتصادی و فرهنگی با قهرمانان مدال آور مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای اندونزی نشست برگزار کردند و در این نشست تأکید شد که پاداش‌ قهرمانان مدال آور به صورت کامل و بدون معادل سازی پرداخت شود.
پرداخت کامل پاداش‌ قهرمانان مدال آور مطالبه مجلس از دولت رؤسای دو کمیسیون اقتصادی و فرهنگی با قهرمانان مدال آور مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای اندونزی نشست برگزار کردند و در این نشست تأکید شد که پاداش‌ قهرمانان مدال آور به صورت کامل و بدون معادل سازی پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201808100324484346.jpg پرداخت,کامل,پاداش‌,قهرمانان,مدال,آور,مطالبه,مجلس,از,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک  محمدرضا پور ابراهیمی داورانی   و احمد مازنی رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی و فرهنگی مجلس با نماینده‌های مدال‌آور مسابقات آسیایی و پارا آسیایی برگزار و در این نشست قهرمانان مدال آور به بیان مشکلات و مسائل خود از جمله پرداخت پاداش‌های مسابقات آسیایی و پاراآسیایی پرداختند.

در این نشست تأکید شد که با توجه به قهرمانان مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا درخواست دارند که پاداش‌های قهرمانیشان به صورت کامل پرداخت شود و در این زمینه معادل سازی صورت نگیرد، رؤسای دو کمیسیون مجلس تأکید کردند که مطالبات و پاداش‌های قهرمانی ورزشکاران مطابق آنچه که پیش از این به ورزشکاران وعده داده شده پرداخت شود و سکه‌های پرداختی به این ورزشکاران معادل سازی نشود.

در این نشست فریبا سلیمانی (مربی تیم والیبال نشسته بانوان؛ مقام دوم والیبال رشته نشسته مسابقات پاراآسیایی جاکارتا)، هدیه کاظمی (مقام دوم قایقرانی مسابقات آسیایی جاکارتا)، امین بوداغی (مقام سوم قایقرانی مسابقات آسیایی)، پیمان نصیری (مقام نخست دو و میدانی مسابقات آسیایی جاکارتا) حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet