هدر موبایل
1398/03/05 12:47:09
سرویس سیاسی
نقوی حسینی با تاکید بر افزایش هماهنگی سه قوه:

رئیس‌جمهور و دولت به اندازه کافی اختیارات دارند

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر هماهنگی سه قوه در شرایط کنونی کشور، گفت: رئیس‌جمهور به اندازه کافی اختیارات دارد لذا نیازی به تفویض اختیارات ویژه نیست.
رئیس‌جمهور و دولت به اندازه کافی اختیارات دارند سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر هماهنگی سه قوه در شرایط کنونی کشور، گفت: رئیس‌جمهور به اندازه کافی اختیارات دارد لذا نیازی به تفویض اختیارات ویژه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102471236202.jpg رئیس‌جمهور,و,دولت,به,اندازه,کافی,اختیارات,دارند Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری درخواست رئیس‌جمهور مبنی بر ضرورت افزایش اختیارات رئیس‌جمهور در شرایط کنونی کشور، گفت: آقای روحانی درخواست دارد تا اختیارات بیشتر به دولت و رئیس‌جمهور داده شود که به اعتقاد ما رئیس‌جمهور و دولت به اندازه کافی اختیاراتی دارند و می‌توانند تصمیم‌گیری کنند.

رئیس‌جمهور مانعی برای تصمیم‌گیری در حوزه مسائل اقتصادی ندارد

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس‌جمهور هیچ مانعی برای تصمیم‌گیری در حوزه اقتصادی ندارد، تصریح کرد: در این شرایط ارکان و همه قوا و ارگان‌های نظام باید هماهنگ باشند لذا با این وجه از اظهارات رئیس‌جمهور موافق هستیم.

لزوم افزایش هماهنگی سه قوه در شرایط کنونی کشور

وی افزود: هماهنگی بین دولت، مجلس و قوه قضاییه در این شرایط ضروری است، این هماهنگی نیاز به افزایش اختیارات یا تفویض اختیارات ویژه به رئیس‌جمهور نیست، ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و هماهنگی، مدیریت جهادی و انسجام لازمه این شرایط است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هر کدام از قوا در این شرایط به وظایف خود بپردازند و نیازی به اختیارات ویژه هم نیست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet