هدر موبایل
1398/03/05 13:57:45
سرویس صحن
جمالی سوسفی در تذکر شفاهی:

بازیافت پسماند شیمیایی در صورت ایجاد آلودگی متوقف می‌شود

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: با نظر استاندار بررسی‌های لازم در زمینه بازیافت پسماند شیمیایی انجام می‌شود تا اگر مشکلی به وجود آید این بازیافت منتفی شود.
بازیافت پسماند شیمیایی در صورت ایجاد آلودگی متوقف می‌شود نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: با نظر استاندار بررسی‌های لازم در زمینه بازیافت پسماند شیمیایی انجام می‌شود تا اگر مشکلی به وجود آید این بازیافت منتفی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102590940129.jpg بازیافت,پسماند,شیمیایی,در,صورت,ایجاد,آلودگی,متوقف,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،منوچهر جمالی سوسفی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 5 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: بازیافت پسماند شمیایی که تعداد دیگری از نمایندگان نیز به آن اشاره کردند، اگر کوچکترین آلودگی برای خاک، آب و هوای شهرستان داشته باشد، به شدت با آن مخالفت می‌کنیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با نظر استاندار بررسی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود تا اگر مشکلی به وجود آید این بازیافت منتفی شود.

وی افزود: از وزارت کشاورزی و نیرو می‌خواهم که زمان کشاورزی و آبیاری زمین‌ها برای نشا و دیگر امور کشاورزی ، سردهنه‌ها و انهار را به صورت فوری رسیدگی کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: به وزیر راه برای رفع مشکلات روستایی در حوزه انتخابیه تذکر می‌دهم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet