هدر موبایل
1398/03/05 14:29:16
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

برخورد شدید با عوامل توهین کننده اهل سنت

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار پیشگیری از پخش برنامه های صدا و سیما با مضمون توهین به باورهای مردم شد.
برخورد شدید با عوامل توهین کننده اهل سنت نماینده مردم تهران در مجلس خواستار پیشگیری از پخش برنامه های صدا و سیما با مضمون توهین به باورهای مردم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804105974693805.jpg برخورد,شدید,با,عوامل,توهین,کننده,اهل,سنت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان  در نشست علنی امروز (یکشنبه، 5 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: گاهی برخی شبکه های صدا و سیما برخوردی انجام می دهند که باعث جریحه دار شدن مردم می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته شنیده ایم با عوامل توهین کننده به اهل سنت برخورد شده است با این حال پیشگیری بهتر از درمان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از شورای عالی امنیت ملی می خواهیم در خصوص سخت گیری در زمینه تعیین حریم کمی و کیفی رودخانه های شهرستان های استان تهران تجدیدنظر کند.

وی گفت: همان طور که در بیانیه مجلس بیان شد، داغ معامله غرب مربوط به فلسطین بر قلب ترامپ و نتانیاهو می نشیند و مجدد مردم با حضور در مراسم قدس حمایت خود را از مردم فلسطین نشان می دهند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet