هدر موبایل
1398/03/06 13:24:08
سرویس سیاسی
کوهکن :

"معامله قرن" مانند باقی طرح های آمریکا محکوم به شکست است

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس کم هزینه‌ترین و پرقدرت‌ترین و موثرترین حمایت از جبهه مقاومت است و جبهه مقاومت می‌فهمند که تنها نیستند.
"معامله قرن" مانند باقی طرح های آمریکا محکوم به شکست است عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس کم هزینه‌ترین و پرقدرت‌ترین و موثرترین حمایت از جبهه مقاومت است و جبهه مقاومت می‌فهمند که تنها نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108859769352.jpg "معامله,قرن",مانند,باقی,طرح,های,آمریکا,محکوم,به,شکست,است Icana

محسن کوهکن ریزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس با توجه به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن هستند گفت: کارآمدترین پشتوانه برای هر حرکتی از جمله نظامی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مردم هستند؛ یعنی زمانی که در یک روز در سراسر دنیا مسلمانان و یا در برخی کشورهای غیرمسلمانان به دلیل اینکه متوجه وحشی‌گری و ظلم‌های رژیم صهیونیستی طی سالیان سال شدند، به خیابان‌ها آمده و از آرمان‌های فلسطین دفاع می‌کنند.

آمریکا باید این را بفهمد که مردم تمام تفاهم‌نامه‌های سران خائن را پاره می‌کنند

راهپیمایی مردم، جبهه مقاومت را دلگرم می‌کند

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: با راهپیمایی روز قدس کسانی که در وسط گود و در خط اول مقاومت هستند، دلگرم می‌شوند چراکه می‌بینند تنها نیستند و این کم‌هزینه‌ترین و پرقدرت‌ترین و موثرترین حمایت از جبهه مقاومت است که این جبهه مقاومت در سوریه در خط مقدم، لبنان و سرزمین‌های اشغالی وجود دارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: این راهپیمایی نشان می‌دهد که آمریکا باید یاد بگیرد در طول چند ده ساله هر آنچه که بیرون با برخی از سران خائن برخی کشورها پخت و پز کردند و معمولا هم به دست مجازات مردم رسیدند، به توافق برسند، اما زمانی که پای امضای مردم زیر آن تفاهم‌ها می‌آید، مردم با حرکتشان آن تفاهم و توافق را پاره می‌کنند، این توافق بزرگ معامله قرن نیز همین است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنده به یاد دارم که در دهه اول انقلاب زمانی که می‌خواستیم در جایی فضاسازی کنیم برای اینکه یک مجموعه رای بیاورند به آن ائتلاف بزرگ و فراگیر می‌گفتیم حالا این معامله قرن و القابی که انتخاب می‌کنند، ماهیت تصمیمات و ماهیت نگاه مردم و فلسطین و مسلمانان را نسبت به طرح‌ها و تصمیماتشان عوض نمی‌کند.

شخصیت و عقلانیت ترامپ زیر سوال است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: کسی مثل ترامپ امروز در داخل آمریکا از نظر شخصیت، ادب، اخلاق،  انسانیت و عقلانیتش زیر علامت سوال است، سرنوشت آنهایی که در آمریکا هویتشان زیر سوال نبود و طرح‌هایی مثل کمپ دیوید و امثالهم را مطرح کردند چه شد؟ ترامپ هم به همان سرنوشت دچار می‌شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet