هدر موبایل
1398/03/06 11:40:12
سرویس فرهنگی
حاجی بابایی:

اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس وزارت آموزش وپرورش را مکلف دانست بر اساس ابلاغیه سازمان امور استخدامی در اسرع وقت نسبت به صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان اقدام کند.
اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس وزارت آموزش وپرورش را مکلف دانست بر اساس ابلاغیه سازمان امور استخدامی در اسرع وقت نسبت به صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903102133890388.jpg اصلاح,حقوق,دانشجو,معلمان,ابلاغ,شد Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اعلام این خبر که اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد، عنوان کرد: به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته از طریق سازمان امور استخدامی کشور و دیوان محاسبات و قائم مقام سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور مبنی بر اعمال حداقل حقوق برای دانشجو معلمان ،این دستورالعمل به وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی  در تبیین این موضوع توضیح داد: حداقل حقوق 15 میلیون و 630 هزار ریال  است که با توجه به قوانین موجود، دانشجو معلمان نیز مشمول این قانون می‌شوند.

وی گفت: وزارت آموزش وپرورش دانشجو معلمان را مشمول این قانون نمی‌دانست؛ اما با قوانین وادله‌ای که ارائه شد، مجاب شدند ومقرر شد پس از استعلام از سازمان امور اداری و استخدامی کشور نسبت به صدور احکام دانشجو معلمان اقدام کنند.

حاجی بابایی افزود: به دنبال اعلام موافقت وزارت آموزش وپرورش برای تسریع در صدور احکام دانشجو معلمان موضوع را شخصا از طریق سازمان امور اداری واستخدامی کشور پیگیری کردم که خوشبختانه این حکم به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان تصریح کرد: وزارت آموزش وپرورش مکلف است بر اساس ابلاغیه سازمان امور استخدامی کشور در اسرع وقت نسبت به صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet