هدر موبایل
1398/03/07 18:10:00
سرویس استان ها
با حضور وزیر ورزش و جوانان:

افتتاح استخر سرپوشیده شهدای تاجبخش شهرستان گتوند

این پروژه با زیربنای ۲۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است و شامل استخر بزرگسالان ، استخر کودک ، سونا و جکوزی می باشد.
افتتاح استخر سرپوشیده شهدای تاجبخش شهرستان گتوند این پروژه با زیربنای ۲۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است و شامل استخر بزرگسالان ، استخر کودک ، سونا و جکوزی می باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100385663911.jpg افتتاح,استخر,سرپوشیده,شهدای,تاجبخش,شهرستان,گتوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، طی مراسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان ، نماینده شوشتر و گتوند  و استاندار خوزستان ، استخرسرپوشیده شهدای تاجبخش شهرستان گتوند به بهره برداری رسید.

این پروژه در سال ۸۹ کلنگ زنی شد ، اما به دلیل محدودیت های مالی پس از مدتی متوقف شد که با پیگیری های سهراب گیلانی ، ده میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه اختصاص یافت تا جوانان گتوند در مدتی کوتاه شاهد بهره برداری این استخر باشند.

رایزنی و جلسات متعدد با وزیر ورزش و جوانان ، استاندار خوزستان ، رئیس برنامه و بودجه و مدیرکل ورزش و جوانان استان ، تنها گوشه ای از تلاش های نماینده سختکوش شهرمان در این خصوص می باشد.

پایان پیام/

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet