خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/03/08 18:02:00
سرویس استان ها
با تاکید سهراب گیلانی:

بررسی پیشرفت اجرایی پروژه های مصوب شهرستان گتوند

مدیران آبفا و برق و میراث گتوند در جلسه با سهراب گیلانی و فرماندار، گزارش اجرای پروژه های مصوب خود را ارائه دادند .
بررسی پیشرفت اجرایی پروژه های مصوب شهرستان گتوند مدیران آبفا و برق و میراث گتوند در جلسه با سهراب گیلانی و فرماندار، گزارش اجرای پروژه های مصوب خود را ارائه دادند . https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg بررسی,پیشرفت,اجرایی,پروژه,های,مصوب,شهرستان,گتوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهندس منصوری در این جلسه ، با اشاره به کلنگ زنی خط چهار مداره کابل فاصله دار گتوند برای اولین بار در استان گفت : با اقدامات انجام شده شاهد توسعه شبکه برق شهرستان و افزایش روشنایی در گتوند  هستیم .

منصوری افزود : همچنین پیگیری راه اندازی دفتر برق و نصب ۱۰ ترانس  در صالح شهر ؛ تعویض شبکه برق شهرهای ترکالکی و جنت مکان انجام شده است . 

مدیر میراث فرهنگی نیز در این جلسه با اشاره به لزوم توجه جدی به صنعت توریسم و حمایت از سرمایه گزاران ، از آماده سازی پرونده ثبت ملی ۲۵ اثر تاریخی خبر داد .

مدیر آبفا گتوند ، گزارشی از روند تعویض شبکه فرسوده آب شرب ۹ خیابان جنت مکان ارائه کرد و ایجاد آمادگی برای اصلاح شبکه آب شهرهای صالح شهر و حفاری چاه فلمن در آن شهر و اصلاح شبکه در ترکالکی و سماله در آینده نزدیک خبر داد .

سهراب گیلانی در این نشست با تأکید بر لزوم هم افزایی ادارات مختلف ، خواستار زمینه سازی برای فعالیت بخش خصوصی در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری شد .

وی همکاری میراث فرهنگی با کمیته امداد و بهزیستی را مؤثر در توسعه صنایع دستی و کار آفرینی دانست و خواستار برنامه ریزی برای بهره بردن از این ظرفیت شد .

فرماندار محترم گتوند و معاون محترم ایشان و اعضای محترم نهاد نماینده در گتوند ، دیگر حاضرین این نشست بودند .

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet