هدر موبایل
1398/03/09 19:22:47
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

ملت روز قدس امسال را به نمادی علیه صهیونیسم جهانی تبدیل می کنند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید:در حال حاضر گروه های سیاسی هم در مجلس و هم در دولت،همه و همه بر این موضوع که مقاومت هزینه کمتری نسبت به سازش خواهد داشت،هم نظر هستند.
ملت روز قدس امسال را به نمادی علیه صهیونیسم جهانی تبدیل می کنند عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید:در حال حاضر گروه های سیاسی هم در مجلس و هم در دولت،همه و همه بر این موضوع که مقاومت هزینه کمتری نسبت به سازش خواهد داشت،هم نظر هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904107570537022.jpg ملت,روز,قدس,امسال,را,به,نمادی,علیه,صهیونیسم,جهانی,تبدیل,می,کنند Icana

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس و عهد و پیمان مجدد مردم با نظام وانقلاب اسلامی،گفت:من فکر می کنم که امسال در این شرایط چند موضوع بسیار مهم است و چند موضوع در منطقه داریم که از اهمیت بسیار فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

وی افزود:اولین موضوع مهم خود روز قدس است،دوم فشارهای آمریکا به خصوص شخص ترامپ بر اقتصاد و مسائل روحی روانی مردم ایران است،دیگر موضوع مهم " معامله قرن" است که قرار است در منطقه و در منامه  بحرین این اجلاس برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

 

جوسازی سعودی‌ها علیه جمهوری اسلامی با دستاویز قرار دادن موضوع فجیره

نماینده مردم فسا درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر موضوع اجلاس مکه که توسط پادشاه عربستان صورت می گیرد،تصریح کرد:به نظر می‌رسد که سعودی‌ها با دستاویز قرار دادن موضوع فجیره می‌خواهند علیه جمهوری اسلامی جوسازی انجام دهند و احتمالا کشورهایی را با خود همسو کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به موضوع مشکلات کشورهای شورای همکاری خلیج فارس ،مطرح کرد:سعودی ها به خصوص فشارهای زیادی را به قطر می آورند،چراکه نزدیک شدن قطر به ترکیه و جمهوری اسلامی را برنمی تابند.

افراطیون منطقه بخصوص بن سلمان و نتانیاهو درحال حادثه آفرینی هستند

جمالی نوبندگانی ادامه داد: بنابراین امسال مجموعه ای از این مسائل وجود دارد که هرکدام به نظر من از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و همه اینها به اضافه تقویت ناوگان دریایی آمریکا در خلیج فارس،منطقه را شبیه یک بمب ساعتی کرده است.

 نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر این که افراطیون منطقه بخصوص بن سلمان و نتانیاهو همچنین افراطیونی مثل بولتون و پمپئو در حال حادثه آفرینی هستند،تصریح کرد: مردم ما همواره از ثبات منطقه دفاع کرده اند و در مقابل هر تجاوزی همیشه در کنار هم بوده اند.

همه گروه های سیاسی در اینکه مقاومت هزینه کمتری نسبت به سازش دارد،هم نظر هستند

وی تاکید کرد:در حال حاضر گروه های سیاسی در مجلس،در دولت ،در جامعه همه و همه ،روی این موضوع که مقاومت هزینه کمتری نسبت به سازش خواهد داشت،متفق القول هستند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:همانطور که آنها گفتند چهل سالگی انقلاب خود را  و ۲۲ بهمن را نخواهید دید و ما دیدیم و مطمئنیم امسال روز قدس هم مردم حضور به هم می رسند و با حضور معنادار و پرشور مردم ایران،به یک نمادی علیه صهیونیسم تبدیل خواهیم شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet