شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/03/08 15:02:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ارومیه از طرح مجلس انتقاد کرد:

تعطیلی پنجشنبه‌ها به نفع اقتصاد کشور نیست

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جدید نمایندگان مجلس برای تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه به نفع اقتصاد کشور نیست.
تعطیلی پنجشنبه‌ها به نفع اقتصاد کشور نیست نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جدید نمایندگان مجلس برای تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه به نفع اقتصاد کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201811102489157801.jpg تعطیلی,پنجشنبه‌ها,به,نفع,اقتصاد,کشور,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ نادر قاضی پور  اظهار داشت: در چند سال گذشته وزارت خانه‌ها، مراکز قضائی و به تبعیت از آن برخی ادارات در تهران روزهای پنجشنبه تعطیل هستند ولی تعطیلی سراسری کشور در پنجشنبه‌ها با توجه به شرایط فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست.

وی تصریح کرد: با توجه به بالا بودن تعداد تعطیلات مناسبتی در کشور، اجرای این طرح به ضرر کشور بوده و بنده مخالف اجرای این طرح هستم.

نادر قاضی پور

 

قاضی پور با اشاره به اینکه برخی ادارات و بانک‌ها به دلیل داشتن واحد ارزی، معاملات تجاری و ساعات کاری کشورهای مختلف باید ۲۴ ساعته مشغول به کار باشند، خاطرنشان کرد: تصویب طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها یک مانع بزرگ برای پیشرفت کشور است.

به گزارش ایسنا جمعی از نمایندگان اخیراً با تدوین طرحی خواستار تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضائی در کلیه استان‌ها و شهرستانها همانند تهران شدند.این طرح در اختیار هیئت‌رئیسه مجلس قرار داده شده تا در کمیسیون اجتماعی بررسی‌های لازم بر روی آن انجام و برای تصویب به صحن علنی پارلمان ارائه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet