هدر موبایل
1398/03/09 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خالدی تشریح کرد:

پیام روز قدس برای رژیم صهیونیستی

نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانگر همبستگی، بیداری و هوشیاری میان مسلمانان جهان است.
پیام روز قدس برای رژیم صهیونیستی نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانگر همبستگی، بیداری و هوشیاری میان مسلمانان جهان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103081523361.jpg پیام,روز,قدس,برای,رژیم,صهیونیستی Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، محمد خالدی سردشتی اظهار کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل (ره) و به منظور حمایت همه‌جانبه از مردم فلسطین، به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

وی افزود: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانگر همبستگی، بیداری و هوشیاری میان مسلمانان جهان است.

خالدی با اشاره به شرایط امسال و مهم بودن حضور تمامی افراد در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: با توجه به خیانت برخی کشورهای عربی در همکاری با اسرائیل و آمریکا، این روز، روز بسیار مهمی است و نمایندگان در کنار سایر مردم بر همراهی، شرکت و حضور مردم تاکید دارند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم مظلوم فلسطین تحت فشار تحریم واقعی قرار دارند که متاسفانه تاکنون سازمان ملل متحد برای مردم بی‌گناه فلسطین کاری انجام نداده است، گرچه مسلمانان جهان از حمایت همه‌جانبه خود از مردم فلسطین

خالدی بیان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، به معنای انسجام و وحدت امت اسلامی است که نشان می‌دهد مردم ایران همچنان استوار و ثابت قدم در راه انقلاب گام برداشته و خواهند برداشت.

به گزارش ایسنا وی خاطرنشان کرد: پیام روز قدس برای رژیم صهیونیستی این بوده که ملت ایران تاکنون دست از حمایت مردم فلسطین برنداشته و هیچ‌گاه از حمایت این مردم دست نخواهد برداشت.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet