هدر موبایل
1398/03/08 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
کاتب پاسخ داد:

آیا انعکاس ماجرای قتل همسر دوم نجفی در تلویزیون ایران غیرعادی بود

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: ماجرای قتل «میترا استاد» به دست محمدعلی نجفی و اعتراف ایشان به انجام این کار نه تنها در رسانه‌های نوشتاری و دیداری ایران که در رسانه‌های نوشتاری و تصویری خارجی انعکاس وسیعی یافت و اشکالی به آن وارد نیست.
آیا انعکاس ماجرای قتل همسر دوم نجفی در تلویزیون ایران غیرعادی بود عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: ماجرای قتل «میترا استاد» به دست محمدعلی نجفی و اعتراف ایشان به انجام این کار نه تنها در رسانه‌های نوشتاری و دیداری ایران که در رسانه‌های نوشتاری و تصویری خارجی انعکاس وسیعی یافت و اشکالی به آن وارد نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/58463.jpg آیا,انعکاس,ماجرای,قتل,همسر,دوم,نجفی,در,تلویزیون,ایران,غیرعادی,بود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،  غلامرضا کاتب با بیان اینکه انعکاس ماجرای قتل همسر دوم نجفی در تلویزیون ایران غیرعادی نبود، در پاسخ به این پرسش که قرار گرفتن آلت قتاله (کُلت کمری) در دست خبرنگار صدا و سیما آیا موجب از بین رفتن آثار و شواهد قتل نمی‌شود؟ گفت: از آنجا که خودِ نجفی به قتل همسر دومش به صورت زبانی و کتبی (نامه) اعتراف کرد و از شلیک چند گلوله سخن گفت بنابراین از حساسیت‌ها کاسته شد و شاید به همین دلیل مقامات انتظامی و قضایی مخالفتی با در دست گرفتن کُلت کمری توسط خبرنگار صدا و سیما نکردند.

وی انتشار گزارش تصویری ماجرای قتل همسر دوم نجفی را فاقد هر گونه ایراد و اشکالی دانست و افزود: پرونده قتل همسر دوم نجفی همانند سایر پرونده‌های جنایی است. همانطور که حضور خبرنگار صدا و سیما در صحنه جرم و مراجع انتظامی و قضایی امری عادی است در این پرونده نیز ایراد و اشکال قانونی وجود ندارد.

غلامرضا کاتب

 

به گزارش ایسنا به اعتقاد عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما، عادی بودن کار صدا و سیما در ماجرای دستگیری و اعتراف به قتل نجفی را عادی‌تر از آن دانست که این شورا بخواهد به آن ورود کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet