هدر موبایل
1398/03/10 01:38:20
سرویس سیاسی
قاضی زاده هاشمی تصریح کرد:

چرا موضوع دفاع از فلسطین در قانون اساسی ایران قید شده است

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که موضوع دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و باید انجام شود.
چرا موضوع دفاع از فلسطین در قانون اساسی ایران قید شده است عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که موضوع دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و باید انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102657967407.jpg چرا,موضوع,دفاع,از,فلسطین,در,قانون,اساسی,ایران,قید,شده,است Icana

 امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال گفت: در این دو سال اخیر با روی کارآمدن ترامپ فشار  وتلاش آمریکایی‌ها برای صهیونیستی سازی سرزمین های اشغالی افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره  انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس افزود : جابجایی پایتخت از بیت المقدس به تل آویو و طرح موضوع معامله قرن  و اخراج فلسطینی ها از سرزمینی که در اختیارشان است  از یک طرف و از طرف دیگر فشاری که صهیونیسم جهانی و آمریکایی‌ها به ملت ایران می آورند باعث حضور پررنگ تر از همیشه ملت ایران در راهپیمایی روز قدس خواهد شد و  ملت ما مقاوم‌تر و محکم تر و استوار تر از همیشه حرکت می کند.

قاضی زاده با بیان این که  شکست و نابودی رژیم صهیونیستی به زودی فرا خواهد رسید، خاطر نشان کرد :  موضوع دفاع از ملت مظلوم فلسطین جزء آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که موضوع دفاع از آرمان های فلسطین در دستورات امام خمینی (ره) و  قانون اساسی ایران ذکر شده الست ، گفت:دفاع از محرومان عالم به خصوص دفاع از ملت فلسطین تنها ماهیت راهبردی ندارد بلکه یک بخش از قانون اساسی است و باید انجام شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet