هدر موبایل
1398/03/10 19:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/راهپیمایی روز قدس/

نوریان : روح اصلی راهپیمایی روز قدس وحدت بخشیدن به جهان اسلام است

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: روح اصلی واقعه روز قدس و راهپیمایی این روز، وحدت بخشیدن و اولویت بخشیدن به جهان اسلام است.
نوریان : روح اصلی راهپیمایی روز قدس وحدت بخشیدن به جهان اسلام است نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: روح اصلی واقعه روز قدس و راهپیمایی این روز، وحدت بخشیدن و اولویت بخشیدن به جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg نوریان,:,روح,اصلی,راهپیمایی,روز,قدس,وحدت,بخشیدن,به,جهان,اسلام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اردشیر نوریان  اظهار کرد: مسئله روز قدس ابتکاری از سوی امام خمینی (ره) برای اتحاد جهان اسلام و اولویت قرار دادن به قدس بود.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس یکی از شاهکارهای این روز توسط جهان اسلام است، افزود: این مسئله شجره طیبه‌ای بوده که از سالیان گذشته برجای مانده و عامل وحدت برای مسلمانان اسلام شده است تا مردم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان این روز را گرامی داشته و با راهپیمایی، وحدت را به رخ جهانیان بکشانند.

نوریان گفت: روح اصلی واقعه روز قدس و راهپیمایی این روز، وحدت بخشیدن و اولویت بخشیدن به جهان اسلام است.

وی تاکید کرد: امسال حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس از اهمیت بسیاری برخوردار بوده به طوری که شدت آن مضاعف شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موضوعی که تحت عنوان معامله قرن پیش می‌رود موجب شده برخی کشورهای عربی که در گذشته از فلسطین حمایت می‌کردند، به جرگه آمریکا بپیوندند که خوشبختانه حضور گسترده مردم برای حمایت از مردم فلسطین دیدنی است.

وی افزود: برای مدیریت افکار عمومی راهپیمایی روز جهانی قدس در حمایت از مردم فلسطین، باشکوهتر، پربارتر و قوی‌تر از سالیان گذشته برگزار و این امر موجب کند شدن حرکت خائنانه کشورهای عربی، اروپایی و آمریکایی شد.

نوریان گفت: امسال با توجه به اتفاقاتی همچون انتقال پایتخت اسرائیل به قدس و برنامه‌ریزی کردن برای بازگشت فلسطینی‌ها به وطن که معاملات چند جانبه را برای اسرائیل در منطقه رقم می‌زند و در حال رخ دادن است، حضور و اهمیت در راهپیمایی روز قدس را دو چندان کرده است.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم فشارهایی که کشورهای عربی بر مسلمانان و کشورهای اسلامی وارد می‌کنند، مردم سراسر کشور پر قدرت در صحنه حاضر شده تا حمایت خود را از مسلمانان به ویژه مردم فلسطین اعلام کنند.

به گزارش ایسنا نماینده شهرکرد بیان کرد: مردم ایران از نخستین سال‌های برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، پیش‌قدم بوده و امروز نیز پرصلابت‌تر از گذشته در راهپیمایی شرکت کردند.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet