هدر موبایل
1398/03/10 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت گزارش می دهد

چه جریانی باعث حذف علی مطهری از هیات رییسه مجلس شد

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
چه جریانی باعث حذف علی مطهری از هیات رییسه مجلس شد اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109406199357.jpg چه,جریانی,باعث,حذف,علی,مطهری,از,هیات,رییسه,مجلس,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی  مطلب زیر را منتشر کرده است

بهروز نعمتی با انتشار عکس هایی از حضور در راهپیمایی روز قدس خبر داده است.

غلامرضا تاجگردون  مطلب زیر را منتشر کرده است

 

محمدرضا عارف در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

خوشبختانه مردم ما در همه صحنه‌هایی که پیرامون آرمان‌ها و مطالبات انقلاب اسلامی است، حضور جدی داشته‌اند.

قطعاً حرکات کشورهای غربی به نتیجه نخواهد رسید و این مسئله بر اساس تجربه چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

قطعاً سازش‌های حکام برخی کشورهای اسلامی به نتیجه نمی‌رسد و مردم مسلمان مسیر خودشان را تا آزادی قدس ادامه می‌دهند.

امروز در میان مردم تلاشی را برای آزادی قدس مشاهده می‌کنیم که بسیار افتخارآمیز است.

معامله قرن یک اشتباه راهبردى براى آمریکا و شری برای طراحان آن خواهد بود، انشالله به زودی آزادسازی قدس را شاهد خواهیم بود

 

علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را منتشر کرده است

 

فریده اولادقباد مطالب زیر را منتشر کرده است

اولادقباد با بیان اینکه راه عبور از جنگ اقتصادی، مقاومت اقتصادی است گفت: در شرایطی قرار داریم که ترامپ پس از خروج از برجام به راحتی از توافقنامه پاریس هم خارج شده است که این اقدام باعث ایجاد بی‌اعتمادی و بی‌اعتباری آمریکا در روابط بین‌الملل و فرصت برای ایران شده است که باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده را بیریم.
وی ادامه داد: باید فرصت به وجود آمده را غنیمت بشماریم و جلوی واردات بی‌رویه کالاهای خارجی و غیرضروری را بگیریم تا یک کشور قدرتمند اقتصادی شویم و فرصت ایجاد اشتغال و تولید را به جوانان بدهیم چرا که جوانان ما توانایی تولید اجناس و کالاهای بهتر را در داخل کشور دارند.
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن تهران خاطرنشان کرد: امروز در مدارس کشور ما خلاء فقدان مربیان قرآن، هنر و ورزش احساس می‌شود که برای جبران این خلاء باید ضمن به کارگیری هنرمندان و مربیان ورزشی و قرآنی، شادمانی و نشاط سالم به مدارس برگردد

 

محمد وحدتی هلان با انتشار عکس زیر از حضور در راهپیمایی روز قدس خبر داده است.

 

سید حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن روز قدس پیامی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.


بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، همانگونه که رهبر کبیر انقلاب فرمودند، یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. در چنین روزی سزاوار است همه مسلمانان هوشیار و عدالتخواه جهان با اتحاد و همبستگی، خیزش و رستاخیزی بسازند تا رویاهای صهیونیسم و استکبار جهانی را آشفته سازد و کاخ آرزوهای خام آنان را در هم فرو ریزد. اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از همه مردم غیور و مومن شهرستان اقلید دعوت میکنم تا همچون سال های گذشته با شرکت فعال و حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، دیگر بار خروش قهرمانانه خویش را علیه اشغالگران غاصب قدس به نمایش گذارده و همگام و همدوش با دیگر هموطنان و سایر ملت های مسلمان دنیا، نفرت خود را از صهیونیسم ابراز دارند و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس قدس شریف به نمایش بگذارند. سید حسین افضلی نماینده مردم شریف شهرستان اقلید


وی همچنین به پوش "انتقاد را از من شروع کنید" پیوسته است

 

غلامرضا کاتب با انتشار ویدئویی در روز پنجشنبه از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرده است.

روح الله حضرت پور مطلب زیر را منتشر کرده است.

محمود صادقی مطلب زیر را منتشر کرده است.

محمود صادقی: راهپیمایی روز قدس در آزادسازی قدس موثر است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: راهپیمایی روز قدس از لحاظ روانی و از لحاظ تقویت روحیه و همچنین همفکری مسلمانان برای آزاد سازی قدس بسیار موثر است.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه مراسم روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام راحل روز قدس را در اولین سال پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک روز جهانی برای تمام مسلمانان جهان اعلام کردند که نماد همبستگی تمام آزادی خواهان جهان است.
وی با بیان اینکه روز قدس هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ تقویت روحیه و همچنین همفکری مسلمانان برای آزاد سازی قدس بسیار موثر است تصریح کرد: در این چهار دهه هر سال باشکوهتر از سال قبل برگزار شده و از نظر سیاسی تاثیر بسیاری در پیشبرد آرمان فلسطین دارد.
عضو فراکسیون امید مجلس در پاسخ به سوال فارس درباره طرح معامله قرن اظهار داشت: هنوز جزئیاتی از این طرح افشا نشده ولی تحلیل من این است که این طرح نمی تواند مساله فلسطین را حل کند. کسی این طرح را اجرا می کند که خود از قبل جانبداری کرده و به مسلمانان با انتقال پایتخت به بیت المقدس توهین و بی حرمتی کرده است؛ رییس جمهوری که اینقدر به مسلمانان بی حرمتی کرده چگونه می تواند مبدع طرح صلح باشد.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی یادداشت خود در روزنامه آرمان را به اشتراک گذاشته است.

مستقلین گرچه با شخص آقای عارف اختلاف نظر شدید دارند، اما برای اینکه آقای مطهری بالا بماند و استراتژی ائتلاف حفظ شود حدود 10 روز در پی امیدی‌ها بودند، چون احساس قرابت و نزدیکی بیشتری با آنها داشتند، اما این امیدی‌ها بودند که نخواستند این استراتژی حفظ شود. مشخص است زمانی که فراکسیون امید حاضر نیست بخش مهمی از مجلس را که مستقلین هستند، ببیند و با آنها ائتلاف کند، مسلما آنها نیز رویکرد دیگری اتخاذ می‌کنند. برخی از اصلاح‌طلبان که ادعای خرد جمعی و مشارکت عمومی‌ دارند، انحصارگری نشان داده و بدون ائتلاف وارد انتخابات شدند. اگر حرف چنین چهره‌هایی از اصلاح‌طلبان درست بود، آقایان تاجگردون، مطهری و تابش در موضع مخالف آنها صحبت نمی‌کردند. چند روز قبل از انتخابات برخی تذکرات مطرح شد که این روال به فراکسیون امید ضربات جبران ناپذیری می‌زند، اما بخشی از امیدی‌ها به کار خود پرداختند و در نتیجه نه تنها ریاست را به‌دست نیاوردند، بلکه نایب رئیسی را نیز از دست دادند. از طرف دیگر اخیرا آقای عارف گفته در انتخابات مجلس آتی نیز به صورت مستقل و بدون ائتلاف وارد خواهیم شد که مسلما اگر این اتفاق رخ دهد و ائتلافی شکل نگیرد، اصلاح‌طلبان شکست خواهند خورد. چرا که سال 94 نیز اجماع و ائتلاف انتخاباتی عامل پیروزی بود. در انتخابات سال جاری نیز فقط با ائتلاف می‌توان پیروز شد و حضور مستقل مساوی با شکست است

فریدون حسنوند مطلب زیر را منتشر کرده است

 

محمد دامادی عکس زیر را از حضور در راهپیمایی روز قدس منتشر کرده است

پروانه سلحشوری مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

حوادث این روزها نشان از جامعه‌ای ملتهب دارد که به لحاظ اخلاقی و اجتماعی به مرز فروپاشی رسیده است. ترور روحانیون و ائمه جمعه، قتل یک وکیل مرتبط با فساد مالی، کشته شدن شهروند سیستانی و بلوچستانی و کوله‌بران کردستانی، قتل همسر شهردار اسبق، تباه شدن زندگی یک نخبه علمی و سیاسی، اختلاس‌های روزانه، بیکاری، اقتصاد از هم گسسته، مردمی که روز به روز فقیرتر می‌شوند، شیوع لودگی و ولنگاری در عرصه سیاست و فساد سیاسی-اقتصادی، تنگ کردن عرصه های اجتماعی بر روی مردم همراه با خشونت، قانون های خودساخته به نام شرع و دین، سرک کشیدن در زندگی خصوصی مردم، پرونده سازی‌های کثیف و منزجرکننده به قصد تخریب افراد، همه و همه چهره زیر پوست شهر را به روی شهر آورده است. جامعه ای که به اوج فساد اقتصادی و اجتماعی می‌رسد، هرروز آبستن حوادث است. ایران امروز نیازمند جنبش عدم خشونت و رواداری در همه ابعاد جامعه است. اگر امروز تن به اصلاح و قانون‌مداری و بازگشت به خواست مردم ندهیم، قطعا فردا دیر است. شاید هم فردایی نباشد

احمد سالک مطلب زیر را منتشر کرده است

روز_قدس از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب روز قدس است و ملت شریف اصفهان هر ساله با حضور در این میدان بزرگ به ندای امام و رهبری لبیک گفته‌اند.
حجت الاسلام احمد سالک در مراسم روز قدس و پیش از خطبه های #نماز_جمعه_اصفهان اظهار کرد: شما مردم ایران در طی این ۴۰ سال در گرما و سرما پای کار انقلاب و آرمان هایش بودید، امام علی (ع) گلایه می‌کند از مردمش که در تابستان بهانه گرما و در زمستان بهانه سرما می‌آورند.
وی ادامه داد: امیرالمؤمنین (ع) در خطبه ۲۷ نهج البلاغه می فرمایند: "به من خبر رسیده یکی از لشکریان شام خلخال از پای زن یهودی درآورده و اگر کسی از شنیدن این خبر بمیرد رواست" ۷۱ سال است رژیم صهیونیستی غده‌ای سرطانی را در قبله اول مسلمانان ایجاد کرده است.
وی افزود: نتیجه صهیونیست جز خونریزی و جنایت و آوارگی و کشتار وسیع مردم فلسطین نبوده است. ملت شریف ایران در روز قدس که روز دفاع از اسلام و انسانیت است، با هم به میدان آمده اند.
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور شما مبین به کلام امام علی است که به فرزندانش گفت دشمن ظالم باش و از مظلوم دفاع کن.
سالک خاطر نشان کرد: آمریکا جنایات سنگینی را مرتکب شده است. در سال های گذشته اعلام کرده است که پایتخت اسرائیل باید به قدس شریف برود. آمریکا طرح آخر خود، معامله قرن را به کار برده است.
وی گفت: آنها می خواهند در تیر ماه اجلاسی با سران کشورهای اروپایی تشکیل بدهند تا فلسطین را به اسرائیل بفروشند و سخنی از قدس شریف نباشد. اما معامله قرن محتوای دروغین دارد و آن ایجاد امنیت برای اسرائیل است.
وی اظهار کرد: #معامله_قرن سرپوش گذاشتن شکست های متعدد آمریکا و اسرائیل است. معامله قرن به معنای تثبیت ۷۱ سال جنایت است و مرگ بر کسانی که در این اجلاس شرکت کنند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز ملت ایران با حضور خود در ۹۵۰ نقطه در داخل کشور و بیش از ۵۰ کشور اعلام می کنند که معامله قرن شکست خورده است و آرمان های فلسطین تثبیت شده است.
وی ادامه داد: شاهد افول و سقوط صهیونیست در منطقه و رشد مقاومت در سرزمین های فلسطین هستیم.
وی تصریح کرد: افول اسرائیل را در کمتر از ۲۵ سال می بینیم و شاهد فروپاشی اسرائیل خواهیم بود. امروز به نتانیاهو و ترامپ اعلام می کنیم سرنوشت شما همچون صدام، قذافی و … خواهید بود و منتظر مرگ کثیف خود باشید.
نماینده اصفهان افزود: باید تلاش کنیم تا وحدت جهان اسلام را پشت رهبری بیشتر کنیم.

 

سید فرید موسوی عکس زیر را از حضور در راهپیمایی روز قدس به اشتراک گذاشته است.

امیرخجسته مطلب زیر را منتشر کرده است.

🔺 دعوت امیر خجسته از مهندس مهرآبادی معاون وزیر مسکن و شهرسازی برای بازدید از مشکلات مساکن مهر استان همدان و تعیین تکلیف پروژه های نیمه کاره
 🔺در این بازدید که فرماندار همدان ، حمید رضا حاجی بابایی ، مدیر کل مسکن و شهرسازی ، مدیر کل بنیاد مسکن و دیگر مدیران همدان حضور داشتند از پروژه های امام گل ، یادمان ، نوژه، راه های ارتباطی ، مدارس و مساجد ساخته شده در مساکن مهر بازدید به عمل آمده و در جلسه ای که پس از این بازدید در فرمانداری انجام شد برای تمامی این پروژه ها تصمیم گیری شد

 

سید جواد ساداتی نژاد مطلب زیر را منتشر کرده است

روز قدس روز اراده امت اسلام و روز تنفر از رژیم صهیونیستی است.
در طول این سال ها 4 جنگ بین اعراب و اسرائیل اتفاق افتاد که در همه اعراب شکست خوردند و ناامیدی جهان اسلام و خصوصا جهان عرب را فرا گرفت تا دنبال احقاق حق خود در مقابل اسرائیل نباشند.
یک اتفاق مبارک در دنیا، امید را به دل مسلمانان، آزادی خواهان و فلسطین مظلوم بازگرداند.

پیروزی انقلاب اسلامی چون صاعقه ای بر سر رژیم صهیونیستی فرود آمد.

طرح ‎معامله قرن در ادامه توطئه های ‎آمریکا با همراهی حکومت های مرتجع و سازشکار، بدنبال تغییر در معادلات ژئوپلتیک منطقه، نابودی آرمان ‎فلسطین و تضعیف ‎محور مقاومت است که با هوشیاری ملت های مسلمان، این طرح هم شکست خواهد خورد.
خط سازش و مذاکره در دنیای امروز جایگاهی ندارد و این را در برجام تجربه کرده ایم و پس از یک سال نتیجه آن را دیدیم.
ترامپ به دنبال فشار اقتصادی و همه جانبه به ملت ایران است تا آن ها را وادار به نشستن پشت میز مذاکره کند ولی مردم همیشه ثابت کردند پای انقلاب و آرمان های آن ایستاده اند

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet