خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/03/11 14:06:30
سرویس سیاسی
مافی با اشاره به شماره دادن عربستان و امارات به ایران مطرح کرد؛

می خواهند اَدای آمریکایی ها را دربیآورند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس معتقد است شروطی که عربستان و امارات برای گفت و گو با ایران تعیین کرده‌اند، نافی حقوق حقه جمهوری اسلامی است.
می خواهند اَدای آمریکایی ها را دربیآورند عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس معتقد است شروطی که عربستان و امارات برای گفت و گو با ایران تعیین کرده‌اند، نافی حقوق حقه جمهوری اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109070840669.jpg می,خواهند,اَدای,آمریکایی,ها,را,دربیآورند Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به 6 شرط عربستان و امارات برای ایران جهت آغاز گفتگو گفت: بحث مذاکره بحث قابل تأملی است که نباید بی گدار به آب زد و اگر قرار باشد شروط و نتیجه آن یک طرفه و به نفع دشمنان باشد نباید ورود کنیم چون خیری برای ما ندارد و مطلوب آزادی خواهان دنیا نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه رفتارهای عربستان و امارات را کپی برداری از رفتار آمریکا دانست و افزود: حتی امکان سفارشی بودن این اقدامات وجود دارد که طبق دستور آمریکا باشد و قصد دارند مواضعی که جمهوری اسلامی تا کنون حفظ کرده تحت فشار قرار دهند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مذاکره زمانی ارزش دارد که منافع طرفین و آنچه به نام اجرای عدالت است رعایت شود، عنوان کرد: مذاکره نباید به دنبال نفی دشمنی دشمنان ما باشد و ما را از مواضعمان دور کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پایان رفتار عربستان و امارات را تقلیدی از رفتارهای آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: اگر درباره شروطی که عربستان برای گفت و گو گذاشه است حتی یک قدم به عقب برویم آنها چند قدم جلو می آیند چرا که به دنبال مذاکره واقعی نبوده و قصد دارند جمهوری اسلامی را از حقوق حقه خود منع کنند.

به گزارش خانه ملت، عربستان و امارات برای گفت و گو با ایران شروطی از جمله توقف استفاده از نام خلیج فارس، توقف برنامه هسته ای و موشکی و پایان به اشغالگری جزایر امارات را مطرح کرده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet