هدر موبایل
1398/03/12 05:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی وزارت کشور خبر داد:

اعلام زمان آخرین مهلت پذیرش استعفا براى داوطلبى انتخابات مجلس

سخنگوی وزارت کشور آخرین مهلت پذیرش استعفا برای داوطلبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
اعلام زمان آخرین مهلت پذیرش استعفا براى داوطلبى انتخابات مجلس سخنگوی وزارت کشور آخرین مهلت پذیرش استعفا برای داوطلبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802103890810663.jpg اعلام,زمان,آخرین,مهلت,پذیرش,استعفا,براى,داوطلبى,انتخابات,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور در سخنانى اظهارداشت: در ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مشاغلی که باید متصدیان آنها برای شرکت در انتخابات از سمت خودشان استعفا دهند مشخص شده است.

وى تاکید کرد: پنج شنبه 16 خردادماه آخرین مهلت برای پذیرش استعفای این افراد است.

سخنگوى وزارت کشور ادامه داد: ملاک در این قانون پذیرش استعفا توسط مقام ذیصلاح تا قبل از 16 خردادماه است نه صرفا ارائه استعفا.

سامانى گفت: افراد مشمول این قانون باید در هنگام ثبت‌نام گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفا و عدم اشتغال به مشاغل تصریح شده در ماده 29 را به همراه سایر مدارک به فرمانداری‌ها ارائه کنند.

وى افزود: جایگزین فرد مستعفى هم باید از سوی مراجع ذیصلاح در نهایت ظرف مدت یک‌ماه به طور رسمی معرفی شود و فرد مستعفى در آن حوزه مسئولیتی نداشته باشد.

به گزارش تسنیم سخنگوى وزارت کشور یادآور شد: از آنجا که سمت‌های همتراز با مشاغل تصریح شده در ماده 29 هم مشمول این حکم هستند لیست مشاغل همتراز از سازمان امور اداری و استخدامی کشور استعلام شده که فهرست دقیق آن در سایت وزارت کشور قرار گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet