شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/07/15 12:37:00
سرویس صحن
درارتباط باهتک حرمت مسجد الاقصی صورت گرفت

بیانیه220 نماینده‌در محکومیت‌اقدامات‌رژیم صهیونیستی

**۲۲۰ تن از نمایندگان طی بیانیه‌ای اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی را محکوم کردند.

220 نماینده مجلس با توجه به حوادث روزهای اخیر در شهر قدس و تلاش افراطیون صهیونیست برای هتک حرمت مسجد الاقصی با حمایت نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی که منجر به مجروح شدن بیش از 40 نفر از فلسطینیان عزیز شده است را طی بیانیه‌ای‌ شدیدا محکوم نمودند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی و محکومیت شدید اقدامات افراطیون صهیونیست و نیروهای نظامی این رژیم در تعرض و هتک حرمت اماکن مقدسه قدس و مسجد الاقصی و حمله به نمازگزاران بی‌دفاع فلسطینی هشدار می‌دهیم که چنین اقدامات غیرقانونی و تحریک آمیز از سوی صهیونیست‌ها عواقب سویی در پی خواهد داشت.

ما نمایندگان همچنین ضمن ابراز تاسف از عدم جدیت کشورهای اسلامی و عربی برای برخورد قاطع و جدی با رژیم صهیونیستی خواهان تشکیل فوری نشست بین المجالس اسلامی و اتحادیه بین المللی پارلمان‌ها برای مقابله با زیادی خواهی‌های رژیم صهیونیستی شده و از شخصیت‌های مهم سیاسی و فکری خواستاریم با اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی برخورد جدی معمول دارد.

دراین راستا از شخصیت‌های مهم دینی و فکری جهاد اسلام خواهانیم ضمن محکومیت و مقابله با اقدامات هدفمند رژیم صهیونیستی در از بین بردن مقدسات اسلامی و تخریب قبله نخست مسلمین عواقب سوء اقدامات غیرقانونی و تحریک صهیونیست را برای افکار عمومی جهان اسلام و ملت‌های مسلمان منطقه روشن نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet