هدر اصلی
1398/03/13 11:42:48
سرویس اقتصادی
کاتب:

90 درصد اعتبار اشتغال پایدار روستایی تخصیص پیدا کرد

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس می گوید ۹۰درصد اعتبارات طرح اشتغال پایدار روستایی از صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.
90 درصد اعتبار اشتغال پایدار روستایی تخصیص پیدا کرد رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس می گوید 90درصد اعتبارات طرح اشتغال پایدار روستایی از صندوق توسعه ملی پرداخت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg 90,درصد,اعتبار,اشتغال,پایدار,روستایی,تخصیص,پیدا,کرد Icana

غلامرضا کاتب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس، در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح اشتغال پایدار روستایی و برداشت از صندوق توسعه ملی، گفت: برای اشتغال پایدار روستایی طرح اصلاح قانون را دنبال می کنیم با این حال مطلع شدیم در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مصوبه ای برای اشتغالزایی دارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در این شورا مصوب شده است که یک میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال پایدار روستایی برداشته شود، از آنجایی که هنوز این مصوبه اجرایی نشده است، در طرح اصلاح قانون حمایت از تولید و اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تامل شده است.

کشاورزی روستا اشتغال روستایی

نماینده مردم گرمسار در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: این یک میلیون دلار مازاد بر برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال پایدار روستایی است، براساس آخرین گزارشی که دریافت کرده ایم 90 درصد اعتبار مذکور پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: 2 هزار و 400 میلیارد تومان از 1.5میلیارد دلار باقی مانده است که انتظار می رود در سیاست گذاری های وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت اختصاص این میزان اعتبار به طرح های نیمه تمام، دیده شود.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: سال 95 طرح اشتغال پایدار روستایی به تصویب رسیده است و 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای آن در نظر گرفته شده، امسال بخش پایانی این طرح پرداخت می شود و در صورت اعلام مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصاد سران سه قوه اعتبار یک میلیون دلار نیز برای اشتغالزایی در نظر گرفته می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet