هدر موبایل
1398/03/16 18:42:31
سرویس سیاسی
کاظمی با اشاره به تعلیق اجرای طرح «معامله قرن»:

شکست نشست مکه در انتظار منامه

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آنچه حکام سعودی در نشست مکه دنبال می‌کردند شکست خورد و این شکست به نشست منامه نیز تسری می‌یابد.
شکست نشست مکه در انتظار منامه نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آنچه حکام سعودی در نشست مکه دنبال می‌کردند شکست خورد و این شکست به نشست منامه نیز تسری می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104329130613.jpg شکست,نشست,مکه,در,انتظار,منامه Icana

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره تعلیق اجرای طرح «معامله قرن» گفت: این طرح یک طرح آمریکایی-صهیونیستی برای نجات نتانیاهو از مخمصه ای بود که در آن گرفتار شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: نشست مکه نیز برای صورت دادن اقداماتی علیه ایران و به نفع نتانیاهو بود که تا کنون موفق نبوده است و حتی  نتوانستند معامله قرن را طی این نشست ها از پیش ببرند.

حاضران نشست مکه از ایران حمایت کردند

وی افزود: کشورهای حاضر در این نشست نه تنها با بیانیه آن موافقت نداشتند بلکه بحث حمایت از ایران را مطرح کردند که این کشور همسایه و مسلمان بوده و باید امنیت را برای همه مردم منطقه بخواهیم که وحدت ایجاد شود.

کاظمی ادامه داد: آنچه حکام سعودی از نشست مکه دنبال می کردند با شکست مواجه شد از این رو نشست منامه نیز که با همین موضوعات قرار است برگزار شود با شکست قطعی مواجه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet